Profil Użytkownika

Odkrywamy sekrety Kościoła pw. Św. Anny w Wejherowie

Rodzaj: Artykuł

Nadmorski urlop wypoczynkowy to nie tylko wylegiwanie się do późnych godzin popołudniowych na plaży, korzystanie z wszelkich rozrywek czy też obżeranie się wszystkim tym, co wpadnie w rękę. Strawą dla umysłu i ducha powinno być również obcowanie z szeroko rozumianą kulturą i sztuką regionu, w którym się w danym momencie przebywa.

Muda - jak zapobiegać marnotrawstwu?

Rodzaj: Artykuł

Muda to nic innego jak po prostu marnotrawstwo. W systemie Lead Man terminem tym określa się wszystkie czynności, które zużywają zasoby, a zgodnie z rozumowaniem klienta nie dodają produktowi żadnych wartości. Muda należy do elementu 3M – Muda, Mura, Muri czyli: marnotrawstwo, nierównomierność i przeciążenie.

O zmywarkach słów kilka

Rodzaj: Artykuł

Zmywarki do naczyń stają się coraz popularniejszym elementem wyposażenia naszych kuchni. Na rynku odnaleźć można wiele modeli o różnych funkcjach i w rozmaitych przedziałach cenowych.

Meble biurowe na miarę XXI wieku

Rodzaj: Artykuł

W świecie mebli biurowych, wbrew pozorom również obowiązują mniej lub bardziej widoczne trendy.  W obecnej chwili projektanci stawiają tu na naturalność, lekkość a całość utrzymywana jest w jasnych kolorach – najczęściej w odcieniach bieli.

Profil

Anna Kowalik

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
24
Kod partnerski:
/p:16555

Data urodzenia:
1996-11-18
Dołączył:
2010-11-18 10:29:17
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
11-03-2014