Narada, szkolenie czy spotkanie z kontrahentami wymagają nie tylko merytorycznego przygotowania, ale także ich właściwej organizacji. Kluczowy jest więc wybór ośrodka, w którym odbędzie się spotkanie oraz zapewnienie uczestnikom odpowiednich warunków. Doskonałym do tego miejscem są sale konferencyjne w pomorskim, oferowane przez Hotel River Style w Redzie.

Data dodania: 2020-05-08

Wyświetleń: 877

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Spotkanie biznesowe nad morzem? Idealne miejsce na firmowe eventy.

Sale konferencyjne pomorskie

Odpowiednie warunki do organizacji spotkania to przede wszystkim właściwie przygotowane i wyposażone sale konferencyjne. Niezbędny jest więc sprzęt multimedialny, nagłośnienie oraz możliwość dowolnego układu stolików i krzeseł – zgodnie z charakterem konferencji oraz indywidualnymi preferencjami jej uczestników.

River Style swoim gościom oferuje aż 4 sale szkoleniowe, które różnicuje nie tylko wygląd, ale także wielkość. Łączna powierzchnia ponad 1100 m2 zapewnia komfortowe warunki do organizacji spotkań biznesowych nawet dla kilkuset osób – w zależności od wybranego przez gości układu stolików. To doskonała propozycja zarówno na kameralne konferencje i narady, jak i na zjazdy biznesowe przeznaczone dla dużej liczby uczestników.

Sale biznesowe pomorskie

Sale biznesowe w River Style są kompleksowo wyposażone i przystosowane do organizacji konferencji, przede wszystkim w zakresie sprzętowym. System nagłośnienia zapewnia doskonałą słyszalność prelegenta, a projektor i ekran umieszczone w każdej z sal pozwalają na prezentację materiałów szkoleniowych czy odtworzenie materiałów multimedialnych. Kluczowy jest także komfort uczestników, który gwarantują wygodne krzesła, klimatyzacja oraz stały dostęp światła dziennego.

Bardzo duże znaczenie ma również kompleksowa oferta hotelu, obejmująca nie tylko wynajem sal biznesowych, ale także możliwości ośrodka w zakresie przygotowania pełnego zaplecza cateringowego. River Style zapewnia wysoki poziom obsługi bezpośrednio w miejscu konferencji oraz ogromną różnorodność w zakresie dań obiadowych, jak i propozycji poczęstunku podczas przerw kawowych.

Organizując spotkanie biznesowe, warto skierować swoją uwagę na sale konferencyjne Hotelu River Style w Redzie - https://www.hotelriverstyle.pl/konferencje. To idealne miejsce na firmowe eventy, w którym goście – oprócz doskonałych warunków szkoleniowych – mogą skorzystać z dodatkowych atrakcji, co umożliwia bogata i nowoczesna infrastruktura obiektu oraz jego atrakcyjne położenie.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena