Internet jest ogromną skarbnicą wiedzy. Można tu znaleźć milion porad dla dziewczyn. Są też porady dla starszych kobiet, dzieci, nastolatek, facetów. Poszukajmy zatem porad dla dziewczyn w kwestii rozwoju osobistego. Co ma zrobić dziewczyna aby być odważniejszą i już nigdy nie bać się ryzyka?

Data dodania: 2011-06-24

Wyświetleń: 5168

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jeśli chodzi o porady dla dziewczyn w kwestii odwagi to mamy kilka fajnych pomysłów...

Przede wszystkim zastanówcie się, jak zachowałybyście się w takiej oto sytuacji... Macie okazję umówić się na randkę z chłopakiem, który was uwielbia ale jest strasznie nudny. Przyjmujecie propozycję czy raczej wolicie zagadać tego przystojnego bruneta nie mając pojęcia co on na to? Boicie się porażki? Pewnie z tego samego powodu boicie się lotu samolotem. Boicie się porzucić bezpieczny ląd i wypuścić się na nieznane lądy. Zdradzamy zatem sekret: Wcale nie musicie być odważne by zminić w końcu swoje życie. Wystarczy, że podpatrzycie jak zachowują się odważne dziewczyny, kobiety, a potem zaczniecie... je naśladować. I pamiętajcie, że trening czyni mistrza. Jesteście gotowe na podbój świata? No to zaczynamy!

A oto rada dla dziewczyn, które chcą być odważniejsze: Przede wszystkim przestańcie unikać tego czego się boicie. Kurczowe trzymanie się rzeczy dobrze znanych nie jest krokiem w dobrym kierunku. Na początek chociaż raz w tygodniu, np. w poniedziałek zmierzcie się z czymś co was przeraża.. Po prostu zróbcie coś czego się boicie. Oczywiście nie chodzi nam o coś w stylu napad na bank tylko np. zaproponowanie randki chłopakowi, który wam się podoba.

Następnie zastanówcie się, co się działo, kiedy to zrobiłyście. Może ktoś cię chciał was zamordować lub pobić? Nie? No właśnie... Innym razem spróbujcie jakiejś nieznanej potrawy i nauczcie się ją przygotowywać. A może na jeden wieczór przeobrazicie się w seks kusicielkę i przywitacie swojego ukochanego ubrane tylko w deser truskawkowy? Hmm... podoba nam się ta myśl. Po prostu krok po kroku wychodźcie poza to co oswojone.

A oto kolejne rady dla dziewczyn w kwestii odwagi...

Przeraża was skok na głęboką wodę? Nie musisz od razu skakać na główkę. Możecie podzielić swój wyczyn na kilka etapów. Na przykład chciałybyście otworzyć prywatne przedszkole. Idealna praca dla dziewczyn, które kochają dzieci, no i mają smykałkę do biznesu. Wynotujcie wszystkie zadania, które was czekają: napisać biznes plan, wynająć lokal, pomalować ściany i meble na kolorowo, zatrudnić personel, opracować plan nauczania...Z dokładnym planem działania w ręce poczujecie się paniami sytuacji. Zobaczycie jak będzie rosła wasza pewność siebie wraz z odhaczaniem kolejnego punktu na liście!

A oto kolejna porcja porad dla dziewczyn, które pragną zostać od dziś paniami swojego losu...

Rozumiemy, że zanim podejmiecie jakąkolwiek decyzję musicie wszystko przemyśleć. Ale zanim zaczniecie wyobrażać sobie straszne scenariusze w style, że wam się może nie udać... może wyjdźcie na spacer , zadzwońcie do koleżanki.

I na koniec jeszcze jedna rada dla dziewczyn – stale myślcie o swoim celu- on doda wam skrzydeł.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena