Kochacie zakupy internetowe, ale... czy zastanawiałyście się kiedyś, jak polować na okazje? Są sposoby na to, aby jak najsprytniej upolować coś taniego i ciekawego jednocześnie. Jak to zrobić?

Data dodania: 2016-08-18

Wyświetleń: 717

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Przede wszystkim nie możecie kupować wtedy, kiedy inni kupują! Na przykład jeśli reszta zakupoholiczek i innych kupujących wybiera sobie weekendowe okazje, wy kupujcie w samym środku tygodnia. Albo kiedy jest sam środek obfitującego w zakupy lata, wy kupujcie, zamiast sukienek na krótki rękaw, sweterki na jesień. Albo gdy lato już powoli mija, wy zacznijcie rozglądać się za okularami - piękne okulary z fajnych sieciówek można kupić już za parę złotych na początku września!

Inny ciekawy pomysł, jak polować na okazje, to na przykład zapisanie się do tematycznych grup na Facebooku. Grup jest dużo, wystarczy wpisać je w polu wyszukiwania Facebooka i już za chwilę możemy przyłączyć się do takiej grupy fanów zakupów, jakiej chcemy! A wiadomo, że im więcej nas jest, tym więcej pomysłów i raźniej, możecie się na przykład informacjami, gdzie są fajne wyprzedaże i gdzie rozdają kupony rabatowe. 

Innym ciekawym pomysłem na wyprzedaże jest polowanie, przeglądanie stron internetowych - to jak z okazjami lotniczymi, im częściej przeglądasz, tym więcej masz szans na ciekawą perełkę. 

Aby być na bieżąco z wszelkimi informacjami o rabatach i zniżkach, warto zapisać się do newsletterów. Warto też porównywać oferty cenowe w różnych sklepach i... ważna rzecz! Warto czekać na ostatni dzień wyprzedaży. Wówczas to ceny torebek, sukienek są rekordowo niskie! 

Wielkim hitem ostatnich czasów są jednak zakupy grupowe. Takie grupowe zakupy można porównać chyba z polowaniami na mamuty w epoce kamienia! Chyba zachowały się w nas jakieś pierwotne instynkty, bo uwielbiamy przecież polować na okazje. Wśród ofert zakupów grupowych można znaleźć wycieczki, relaksy w Spa, pobyty w hotelu, usługi medyczne czy fotograficzne. Szczególnie ciekawe są promocje kulinarne. Można też tanio kupić ebooka, czy książkę w promocyjnej cenie. Jeśli znajdzie się duża ilość chętnych na jakiś produkt, zakupy grupowe tak działają i mają taką siłę, że dana rzecz do kupienia jest tańsza. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, jak tanio można coś kupić! 

Podsumowując, można powiedzieć, że najlepszym sposobem na tanie zakupy internetowe, to:

  • nie kupować, kiedy inni kupują
  • zapisywać się do newsletterów
  • polować na zakupy grupowe
  • stale sprawdzać oferty
  • zapisać się do zakupowych grup na Facebooku

No i uwierzyć, że wszystko da się kupić za grosze, jeśli tylko chcemy! 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena