Internet to miejsce na różne kobiece ciekawostki. Wystarczy wpisać tylko w google hasło – strony dla dziewczyn i trafić prosto w ramiona wielu interesujących informacji, które są w stanie zawładnąć umysłem kobiety na wiele godzin.

Data dodania: 2011-07-24

Wyświetleń: 1558

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Strony dla dziewczyn to mogą być prawdziwym rajem dla internautek spragnionych codziennie nowych ciekawostek. Można tu dowiedzieć się na przykład gdzie żyją najbardziej zestresowane kobiety świata, jaki jest związek między gustem muzycznym a osobowością, co o charakterze może powiedzieć zamiłowanie do określonego zapachu. Strony dla dziewczyn przedstawiają również ciekawostki z zakresu stylu życia w dawnych czasach.

Ciekawym tematem jest na przykład to w jaki sposób ludzie dbali o higienę w dawnych czasach. No właśnie, okazuje się że w ogóle nie dbali... Tak naprawdę ludzie przez wieki stwarzali tylko pozory czystości. Czy wiesz, że do 19 wieku kąpiele były rzadkością? Co więcej, uważano że kąpiel... szkodzi. Takiego zdania był głównie Kościół. Częste mycie utożsamiano wręcz z rozwiązłością. Za schludnego człowieka uważano kogoś kto miał czyste ubranie i miał włosy w ładzie. Dzisiaj takie ciekawostki mogą nas śmieszyć i przerażać, ale kilka wieków temu taki styl życia nikogo nie dziwił.

Strony dla dziewczyn oferują też ciekawostki z dziedziny psychologii. Kto by pomyślał, że fani opery mają osobowość skłonną do samobójstw? Z kolei wśród fanów bluesa jest najwięcej alkoholików. Psycholodzy tacy jak Adrian North są zdania, że styl muzyczny jest ściśle związany z cechami charakteru. Psycholog przeprowadził badania i odkrył, że fani muzyki country są zazwyczaj pracowici, nieśmiali i konwencjonalni, a melomani muzyki indyjskiej mają niską samoocenę. Jeśli masz ochotę na więcej ciekawostek tego typu, odwiedź po prostu strony dla dziewczyn i kobiet.

Strony dla kobiet przedstawiają też ciekawostki o mężczyznach. Czy wiesz na co faceci najczęściej zwracają uwagę taksując wzrokiem kobietę? Nie, wcale nie jest to pupa czy piersi. Pewien eksperyment psychologiczny udowodnił, że faceci największą uwagę zwracają na twarz dziewczyny. Zdaniem psychologów facet zwykle przygląda się dziewczynie przez 2 sekundy, po czym kierują wzrok na piersi. Okazuje się, że kobiety mają odwrotnie - przyglądając się innym dziewczynom najpierw kierują wzrok na ich piersi, a potem dopiero na twarz.

Strony dla dziewczyn prezentują również ciekawostki dotyczące... idealnego wzoru na kobiece nogi, ciekawostki o tym co zdradza kształt kobiecych ust, informacje o tym w jakich dniach w miesiącu dziewczyna jest w stanie bezbłędnie rozpoznać geja i... wiele innych ciekawych rzeczy.

Licencja: Creative Commons