Zdrowy styl życia stał się bardzo ważny dla wielu osób. Niektórzy obsesyjnie dbają o swoją formę oraz uważnie dobierają produkty żywnościowe, wyznając zasadę jesteś tym, co jesz. Z ciągłej pogoni za idealną sylwetką i zdrowym duchem, korzystają fitness kluby, zajęcia medytacyjne, szkoły jogi, kursy gotowanie czy restauracje, oferujące dietetyczne potrawy.

Data dodania: 2014-10-22

Wyświetleń: 1751

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Czas na zdrowe zakupy

Zdarza się, że zainteresowani nie wiedzą o treningach, odbywających się właśnie w ich miastach. Informacji można szukać na stronach internetowych lub pójść i zapytać osobiście. Nie wszyscy mają , jednak na to czas i ochotę. Wiele osób chciałoby uczęszczać na takie zajęcia, jednak nie zawsze są one tanie. Wiele klubów fitness czy sklepów ze zdrową żywnością często próbuje przyciągnąć klientów licznymi promocjami dla stałych i nowych klientów. Wysyłane są one zazwyczaj w formie newslettera. Taki kod promocyjny należy wydrukować i pokazać na wybranych zajęciach. I tutaj pojawia się problem, ponieważ nie zawsze możliwość wcześniejszego wydrukowania zniżki. Co można na to poradzić ? Idealnym rozwiązaniem wszystkich problemów okazują się karty lojalnościowe i kupony rabatowe. Pomagają one zaoszczędzić trochę pieniędzy. Niestety nie każdy wie, gdzie ich szukać. A co jeśli można byłoby mieć je zawsze przy sobie ?

Oszczędzanie przez kodowanie.

Rozwiązania można szukać w telefonach komórkowych. W dzisiejszych czasach nikt nie rozstaje się ze swoim smartfonem na zbyt długo. Pomocny jest przy uprawianiu sportu, korzystaniu z mediów społecznościowych, obróbki zdjęć i teraz też do robienia zakupów. Dzięki bezpłatnym aplikacjom, które pozwalają na łatwy dostęp do kodów promocyjnych, można mieć karty lojalnościowe i promocyjne w jednym urządzeniu. Wystarczy wybrać miasto, np. Warszawę czy Łódź i interesującą użytkownika kategorię, przykładowo artykuły sportowe. W ten sposób szybko i łatwo można zdobyć zniżkę w danym klub fitness. Aplikacje przeznaczone są dla właścicieli smartfonów, niezależnie od wgranego systemu. Wybrany kod promocyjny wystarczy tylko pokazać przy wejściu na zajęcia, nie trzeba nic drukować, co jest bardzo dużym ułatwieniem. Już więcej nie trzeba będzie analizować, jak dojechać w wybrane miejsce. Można włączyć GPS i taka aplikacja sama pokaże drogę do klubu fitness, do którego wybraliśmy kod promocyjny. Od dziś nie trzeba już martwić się o zbyt duże ceny kursów czy produktów w sklepie z ekologiczna żywnością. Wystarczy wybrać kod, który spełnia nasze oczekiwania i cieszyć się dobrymi, zdrowymi produktami. To idealne rozwiązanie, jeśli chce się w łatwy sposób trochę zaoszczędzić.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena