Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Ukończyłem Akademię Medyczną (obecnie Collegium Medicum UJ) w Krakowie, jestem specjalistą laryngologiem. Praktykuję prywatnie i pracuję w przychodniach. Od roku 1999 kiedy to stałem się szczęśliwym posiadaczem pierwszego peceta komputery stały się moją pasją. Systematycznie poszerzałem swoją wiedzę i chociaż nigdy nie aspirowałem do miana eksperta, uznałem że warto byłoby tą wiedzę wykorzystać w praktyce. W 2005 roku powstała firma FHU Wajar, zacząłem sprzedawać oprogramowanie za pośrednictwem Allegro, a nieco później w sklepie www.wajar.pl. Na Allegro jestem Super Sprzedawcą (konto wajar_pl), jakość otrzymywanych komentarzy pozwala mi wierzyć, że dobrze wykonuję swoją pracę. Reakcje otoczenia na mój status zawodowy- praktykujący lekarz i e-biznesmen w jednym, są z reguły pozytywne. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy niedowierzanie bierze górę. No cóż- takie zestawienie profesji do typowych nie należy... Jestem dumny z tego, że mimo dojrzałego jak na realia internetowe wieku (rocznik 1961) udało mi się stworzyć firmę, przetrwać na rynku i czerpać satysfakcję ze swojej pracy.

Moja praca to

Zawód wyuczony i wykonywany: lekarz medycyny, specjalista laryngolog, protetyk słuchu. Hobby i dodatkowa profesja: komputery, a ściślej rzecz biorąc- oprogramowanie. Sprzedaję programy za pośrednictwem sklepu www.wajar.pl i Allegro (login wajar_pl). Prowadzę blog (www.wajar.com.pl) na którym dzielę się praktyczną wiedzą o programach, licencjonowaniu i sprzedaży internetowej.

Moje zainteresowania

Medycyna, komputery, internet, muzyka, gry strategiczne, polityka, psychologia, sport i parę innych :-)

Pokaż więcej

Profil

Jarosław Wąs

Autor
Napisz wiadomość

Ukończyłem Akademię Medyczną (obecnie Collegium Medicum UJ) w Krakowie, jestem specjalistą laryngologiem. Praktykuję prywatnie i pracuję w przychodniach. Od roku 1999 kiedy to stałem się szczęśliwym posiadaczem pierwszego peceta komputery stały się moją pasją. Systematycznie poszerzałem swoją wie ...

Artykułów:
4
Kod partnerski:
/p:8484

Data urodzenia:
1970-01-01
Dołączył:
2008-09-30 20:40:52
Miasto:
Chrzanów
Województwo:
Małopolskie

Ostatnie logowanie:
18-03-2010