Jak nie przegapić żadnej promocji? Jak mieć gazetki produktowe zawsze przy sobie? Wystarczy sprytna aplikacja zakupowa w Twoim telefonie!

Data dodania: 2021-05-05

Wyświetleń: 559

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Gazetki promocyjne – zawsze pod ręką!

Zamiast płacić więcej – płać mniej!

Zakupy uwielbiamy wszyscy. Bez względu na to, jak często je robimy, co kupujemy czy ile wydajemy – każdy z nas przynajmniej od czasu do czasu lubi sprawić sobie coś nowego, eleganckiego czy może nawet szalonego. Przeglądanie ofert czy fizycznych produktów w sklepie sprawia, że przyspiesza bicie serca, bo gdzieś głęboko czujesz, że już za chwilę, już za moment znajdziesz dokładnie to, czego szukasz! A może nawet coś lepszego? Kto to wie?

Zwykło się też uważać, że za jakościowe towary, bez względu na typ produktu, należy płacić dużo. I o ile w wielu sytuacjach faktycznie tak się dzieje, to jednak jest kilka słów, które całkowicie zmieniają otaczającą nas rzeczywistość. Przykłady? Oczywiście – promocja, rabaty, wyprzedaż czy gazetki promocyjne. Wszystkie zapowiadają doskonałe zakupy, , na których nie musisz wcale wydać dużo – a nawet oszczędzisz, dzięki nieprawdopodobnym okazjom. Jak jednak na nie trafić i nie przegapić najlepszej promocji Twoich ulubionych produktów?

Gazetki promocyjne i rabaty w Twoim smartfonie

Znakomitym sposobem na to, aby być zawsze na bieżąco z aktualnymi obniżkami i okazjami, jest korzystanie z możliwości nowoczesnych technologii. W dzisiejszych czasach każdy z nas posiada smartfon, z którym właściwie się nie rozstaje. Telefony komórkowe wykorzystywane są w pracy, do nauki, rozrywki, to za ich pomocą surfujemy w internecie czy przeglądamy social media. Od pewnego czasu coraz popularniejsze stają się także rozmaite aplikacje zakupowe, m.in. goodie. Aplikację goodie bez trudu pobierzesz bezpłatnie na swój telefon z systemem Android lub iOS, a obsługa nie sprawi Ci żadnych problemów nawet przy pierwszym uruchomieniu. Po uruchomieniu aplikacji czeka na Ciebie cała masa udogodnień i benefitów, takich jak promocje, rabaty, programy lojalnościowe czy aktualizowane na bieżąco gazetki produktowe popularnych sklepów. Nie czekaj dłużej i już dziś pobierz goodie, aby rozpocząć zupełnie nową przygodę z zakupami!

Dlaczego instalacja aplikacji zakupowej goodie jest świetnym pomysłem?

Pobierając goodie możesz liczyć na całą masę korzyści, które już czekają na Ciebie . Nim jednak przejdziemy do tego tematu, warto wskazać, dlaczego ogólnie warto mieć na swoim telefonie aplikację zakupową. Otóż w ten sposób zachowujesz jej funkcjonalności zawsze przy sobie – w dowolnym momencie możesz sprawdzić najnowsze promocje czy przejrzeć gazetki produktowe wybranych sklepów. W ten sposób nie tylko nie pominiesz żadnej interesującej wyprzedaży, ale też jako pierwszy dowiesz się o nowym asortymencie, otrzymując wiadomość o nim prosto na swój telefon

Ponadto w wygodnej aplikacji zakupowej, takiej jak np. goodie, możesz tworzyć swoje własne listy zakupów, dzięki czemu nie zapomnisz o niczym podczas najbliższej wizyty w sklepie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, wirtualną listę możesz udostępnić swoim bliskim lub znajomym. To wciąż nie wszystko – aplikacja zakupowa pozwala Ci na przystąpienie do programów lojalnościowych i wyrobienie karty stałego klienta galerii handlowej, dzięki czemu skorzystasz z kolejnych przywilejów i benefitów. A co dla wielu najważniejsze – wydając pieniądze z goodie, możesz liczyć na cashback. Czyli wraz z wydanymi w blisko 800 sklepach online środkami, ich część – nawet 25% - wróci na Twoje konto w goodie. Nie czekaj dłużej i już dziś sprawdź, na co możesz liczyć z tą praktyczną i komfortową aplikacją zakupową!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena