Jak zaskoczyć drugą połówkę, gdy wyczerpałeś już wszelkie możliwe pomysły? Wycieczka za miasto w środku tygodnia? Piknik nad brzegiem morza, mimo że to na drugim końcu Polski? Noc z ulubionymi filmami? To wszystko już było. A czy pomyślałeś o czymś prostym, a zarazem imponującym? Z pomocą przyjdzie ci poczta kwiatowa. 

Data dodania: 2022-11-17

Wyświetleń: 318

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Poczta kwiatowa – podarunek jak z filmu

Poczta kwiatowa – Warszawa

Jeśli potrzebujesz takiej usługi jak poczta kwiatowa warszawa ma na swojej mapie punktów usługowych kwiaciarnie, które dostarczą bukiet we wskazane miejsce. Poczta kwiatowa przygotuje wybrany bukiet (lub inny upominek) i dostarczy go do adresata na warszawskim Bemowie lub w innej dzielnicy (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz).

Po prostu zamów kwiaty online, opłać zamówienie i oczekuj na reakcję ukochanej. Do wyboru masz wiele opcji. Możesz skomponować bukiet z ulubionych kwiatów lub zdecydować się na tajemniczy Bukiet dnia, zaprojektowany przez florystów. Bukiety są dostępne w kilku różnych rozmiarach:

  • Mały: od 5 do 7 kwiatów z przybraniem
  • Średni: od 9 do 13 kwiatów z przybraniem
  • Duży: od 15 do 19 kwiatów z przybraniem
  • Deluxe: od 25 do 30 kwiatów z przybraniem

Dostępne są piękne bukiety kwiatów, ale także kompozycje kwiatowe z dołączonym prezentem. Ogromne wrażenie zrobi bukiet z mieszanych kwiatów sezonowych lub klasycznych róż, dopełniony wykwintnym szampanem czy butelką wina.

Jak dobrać odpowiedni bukiet kwiatów?

Kwiaty (zarówno cięte, jak i kwiaty doniczkowe) są niesamowitym nośnikiem emocji; bukiety mogą wyrażać miłość (bukiet na zaręczyny lub bukiet ślubny), uznanie, radość, ale także smutek (wiązanki pogrzebowe). Dobierając piękne kwiaty do bukietu, zastanów się, jaki komunikat chciałbyś przekazać ukochanej. Ważnym aspektem jest także okazja, na którą zamawiasz kwiaty (oczywiście kwiatowa wysyłka nie wymaga szczególnej okazji).

Jeśli planujesz wyznać ukochanej miłość, to kwiaciarnia internetowa z chęcią przygotuje dla ciebie przepiękny bukiet składający się z czerwonych róż. Czerwone róże to kwiaty nierozerwalnie kojarzące się z uczuciem miłości. Są chętnie wybierane do bukietów zaręczynowych, ale także jako element bukietów ślubnych. To szyk i klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody.

Świetnie sprawdzają się również frezje, peonie, goździki, róże gałązkowe i margaretki. Taki bukiet jest nieco eteryczny, przywodzi na myśl rodzące się uczucie. Kwiatowa przesyłka będzie wówczas sygnałem dla drugiej osoby, że ciepło o niej myślisz.

Bukiety można dopasować również do charakteru i osobowości obdarowanej osoby. Eleganckie kwiaty to idealny podarek dla dystyngowanej i spokojnej kobiety. Z kolei osoba o artystycznej duszy ucieszy się z nietuzinkowego bukietu z polnych kwiatów.

Kwiaty warto dobierać, uwzględniając również porę roku. Floryści potrafią skomponować prawdziwe dzieła sztuki z sezonowych kwiatów. Bukiety jesienne obfitują najczęściej w kwiaty i dodatki w kolorach czerwonym i pomarańczowym. Wiosenne wiązanki są pełne zieleni, bieli, subtelnego różu. Kwiaty zimowe to biel, czerwień, a nawet odrobina czerni. Lato to z kolei prawdziwa feeria barw.

Chcesz zaskoczyć ukochaną? Wyślij kwiaty

Kwiaciarnia wysyłkowa pomoże ci zrealizować fantastyczną niespodziankę – niczym z filmów romantycznych. Kwiaty zamówisz na stronie internetowej, a dostawca dostarczy je pod wskazany adres. Warto zamówić kwiaty do miejsca pracy ukochanej; tak, by sprawić jej przyjemność w ciągu pracowitego dnia. To gest, który nie pozostanie niezauważony.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena