Serwisy, które pomagają nam oszczędzać pieniądze podczas zakupów online, cieszą się dużą popularnością. Na szczególną uwagę zasługują kody rabatowe i usługi cashback, dzięki którym można sporo zaoszczędzić. Dlaczego warto skorzystać z usług Picodi?

Data dodania: 2023-06-08

Wyświetleń: 157

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Dlaczego warto zaczynać zakupy od Picodi?

Stale rosnące ceny sprawiają, że szukamy oszczędności wszędzie, gdzie się da. Rośnie więc liczba serwisów, które oferują nam ekskluzywne oferty, dzięki którym możemy oszczędzać przy każdych zakupach. Aby zyskiwać najlepszy cashback i kupony rabatowe do najpopularniejszych sklepów, warto skorzystać z usług serwisu Picodi. Na co możemy liczyć?

Co to jest Picodi?

Picodi to jeden z najpopularniejszych serwisów, w którym znajdziemy aktualne zniżki do popularnych sklepów oraz skorzystamy z usługi cashback, dzięki której część kwoty za zakupy wraca na nasze konto. Dzięki kodom rabatowym użytkownik Picodi może zaoszczędzić średnio 38% na zakupach. Z kolei cashback za zakupy umożliwia otrzymanie zwrotu gotówki za zakupy nawet do 20% ich wartości. Najlepiej premiowany jest pierwszy zakup w danym sklepie, natomiast nawet przy 1-2% zwrocie możemy szybko uzbierać większą kwotę, robiąc zakupy z Picodi regularnie. 

Po zarejestrowaniu się w serwisie i aktywowaniu konta można uzupełnić swoje dane i wybrać ulubione sklepy oraz powiadomienia, które chcemy otrzymywać na e-mail, dzięki czemu nie przegapimy żadnej okazji. Picodi oferuje aktualne promocje z popularnych sklepów z elektroniką, odzieżą, obuwiem, czy też serwisów do rezerwacji noclegów. Wybór jest ogromny, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Jak oszczędzać z Picodi?

Aby kupować taniej z Picodi, warto odwiedzać serwis przed każdymi zakupami online. Na początku należy wybrać sklep spośród dostępnych w Picodi sklepów, aby zobaczyć aktualne oferty cashback oraz kupony rabatowe. Duża liczba współpracujących sklepów sprawia, że praktycznie przy każdych zakupach możesz liczyć na zwrot części wydanej kwoty. Następnie trzeba aktywować cashback przed zakupami na stronie sklepu, dokończyć zakupy i zapłacić, a cashback zostanie automatycznie przyznany. Kluczowe jest to, aby na stronę sklepu przejść ze strony Picodi. 

Po dokonaniu zakupu sklep przekazuje Picodi informacje o dokonaniu transakcji, a w profilu użytkownika pojawiają się dane o cashbacku. Po uzbieraniu kwoty minimum 20 zł otrzymany cashback można przelać na swoje konto bankowe. Aby promocja zadziałała prawidłowo, warto pamiętać o wyłączeniu narzędzi do blokowania reklam, które mogą sprawić, że cashback się nie naliczy. Picodi jest świetnym rozwiązaniem, jeśli chcemy oszczędzać podczas zakupów online.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena