Odliczałeś czas do wakacyjnego wyjazdu, śledziłeś każdy najmniejszy ruch wskazówek na cyferblacie, a kiedy nadszedł moment pakowania walizek i przygotowywania się do podróży, zapomniałeś o zegarku. Chyba się zgodzisz, że w twoim postępowaniu zabrakło logiki.

Data dodania: 2012-07-23

Wyświetleń: 1033

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

A może był to zabieg celowy, całkowicie przemyślany? Jeśli tak, to mógł być tylko jeden rozsądny powód: zegarek nienadający się na wyjazd wakacyjny, a więc niemodny i mało funkcjonalny.

Nieważne, gdzie spędzasz wakacje, nad morzem czy w górach, twój zegarek powinien być przygotowany na każdą okoliczność. Plaża kojarzy ci się z błogim lenistwem, podczas którego nie zerka się na zegarek? A co jeśli zechcesz umówić się na spotkanie z interesującą osobą, udać się do restauracji przed jej zamknięciem czy opalić się w bezpiecznej porze dnia? Obserwacja słońca może okazać się nieprecyzyjnym wyznacznikiem czasu.

Jeśli pozostawiłeś zegarek w domu, bo obawiałeś się, że zamoknie lub porysuje go piasek, to dowód na to, że powinieneś rozejrzeć się za nowszym modelem. Dziś zegarek nie służy tylko do odmierzania czasu, oczekuje się od niego czegoś więcej, przede wszystkim wysokiej funkcjonalności i zachwycającego, oryginalnego designu. Powinien być wodoszczelny i wstrząsoodporny, byś mógł spędzić wakacje w warunkach komfortowych, bez obawy o jego uszkodzenie. Gwarancje udanego urlopu dadzą ci zegarki sportowe. Będziesz mógł w nich śmiało uprawiać wszelkie sporty, nie tylko wodne i plażowe.

Plaża to nie tylko miejsce wypoczynku, ale i rewia mody, podczas której królują dodatki. Część osób stawia na modny strój kąpielowy, inni na fantazyjne okulary, kapelusze, jeszcze inni przyozdabiają swoje ciało stylowymi bransoletami. Możesz i ty pozwolić sobie na odrobinę ekstrawagancji i założyć oryginalny dodatek w postaci biżuteryjnego zegarka.

Pomyślisz pewnie, że najprościej wybrać taki, który będzie spełniał obie funkcje, był praktyczny i elegancki. Nic trudnego, nowoczesne zegarki nie rozgraniczają tych dwóch rzeczy, są ich idealnym połączeniem. Pełnią rolę niezawodnego czasomierza i wyszukanego gadżetu.

Na górskie wyprawy najlepszy będziesz trwały i wielofunkcyjny zegarek. Z takim przewodnikiem z pewnością się nie zgubisz. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS określi kierunek i zmierzy dystans w terenie, temperaturę, ciśnienie, a także wzorowo wypełni rolę panela słonecznego, kompasu i wysokościomierza.

Gdybyś stał się posiadaczem któregoś z tych zegarków, pod żadnym pozorem nie rozstałbyś się z nim na czas wakacyjny.

Licencja: Creative Commons