Jak zyskać dobre treści na swoje strony www? Co zrobić, aby strona www była cześciej odwiedzana i bardziej ceniona? Co jest skuteczną metodą na lepszą pozycję strony w wyszukiwarkach? 

Data dodania: 2010-09-24

Wyświetleń: 1897

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 4

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

4 Ocena

Licencja: Creative Commons

Napisanie skutecznej oferty, czy nawet zwykłego tekstu na stronę www nie jest wcale łatwe. Można skorzystać z gotowych treści na strony, takich jak np. w tym serwisie, są to ciekawe artykuły tematyczne do przedruku. Wystarczy umieścić kod na stronie i gotowe. Treści są w pełni darmowe, ale mają także wady: zawierają link do jakiejś strony, a poza tym są już na innych, więc nie są unikatowe. Innym, lepszym sposobem może się okazać pisanie samemu nowych, zupełnie nowych treści, albo zlecenie ich komu innemu. Ceny tekstów są różne w zależności od długości znaków, rodzaju tekstu, czy też jakości. Jeżeli zależy nam na zaciekawieniu czytelnika naszym serwisem, powinniśmy mieć więcej niż jeden taki tekst. Im więcej zupełnie nowych treści, im bardziej są one ciekawe, tym lepiej. Częste umieszczanie nowych treści pomaga nawet w pozycjonowaniu strony www w Internecie, dzięki nowym tekstom zacznie zajmować ona coraz lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania.

Warto więc co jakiś czas dodawać nowe teksty, najlepiej stale i regularnie, a odwiedziny strony www znacznie się zwiększą. Serwis zacznie być lepiej postrzegany i znajdzie uznanie w oczach potencjalnych klientów, czytelników, czy współpracowników, w zależności od tego, czemu ma służyć. Można zatem rzec, że zapełnienie stron www tekstami, to długotrwały proces, który powinien przebiegać naturalnie. A treści przeznaczone do publikacji powinny być w miarę powiązane z jego tematyką. Co jeszcze bardziej ułatwi odnalezienie strony www w wyszukiwarkach.

Licencja: Creative Commons