Są urządzenia, które każdy współczesny sklep powinien posiadać. Są też takie, które nie są obowiązkowe ale znacznie ułatwiają prowadzenie biznesu oraz pomagają uniknąć kłopotów finansowych. 

Data dodania: 2010-09-03

Wyświetleń: 1406

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Postaram się opisać jaka  technologia dostępna jest dla sprzedawców,  wielkich marketów czy nawet biur i osób prywatnych.

Liczarka banknotów – dzięki niej w każdym biznesie w którym ma się styczność z obrotem gotówki nie pomylimy się przy przeliczaniu oraz ułatwimy sobie monotonną pracę (często z nie swoimi pieniędzmi).  Dodatkowe funkcją zapewnią nam bezpieczeństwo w postaci sprawdzenia oryginalności banknotu.

Tester banknotów – najbardziej przydatny gdy wymagany jest pośpiech w obsłudze klienta. To właśnie wtedy fałszerze widzą pole do popisu. Dzięki promieniom ultrafioletowym sprawdzimy czy przyjmowany banknot jest prawdziwy. W kilka sekund!

Czytnik kodów – który handlowiec nie miał styczności z inwentaryzacją? Ułatw sobie podliczanie produktów, sczytywanie kodów. Wygodne, poręczne i wytrzymałe czytniki poradzą sobie nawet z najbardziej zagmatwanymi kodami.

Waga sklepowa – dzięki czemu zważymy produkty klientowi jak nie dzięki wadze? Ułatwmy kupno, wizualizujmy cenę. Dodatkowy wystrój sklep w cenie wyposażenia praktycznego.

Kasa fiskalna – obowiązkowa ale i tu mamy szerokie możliwości w wyborze modelu. Warto zastanowić się z jakim sprzętem sprzedawcy będzie najwygodniej obsługiwać klientów. Sprzedaż powinna być łatwa i przyjemna by nawiązać uczciwy i uprzejmy kontakt.

Krajalnica – niezastąpiona np. w sklepach mięsnych. Inwestycja tylko w porządny sprzęt da nam pewność, że przez długie lata nie będziemy się o nią martwić, a  codziennie bez umiaru korzystać.

To tylko nieliczne przedmioty potrzebne w dzisiejszej obsłudze klienta. Jeśli planujesz rozwój sklepu, szukasz dotacji lub chcesz ułatwić sobie codzienną pracę to zainteresuj się tym.

Licencja: Creative Commons