One Republic, White Lies, Melanie Fiona, Katerine oraz Oceana pojawią się na Eska Music Awards 2010. W piątkowy wieczór, 23 kwietnia będzie można naprawdę zobaczyć ... muzykę.  Będzie też można zobaczyć gwiazdy w ekskluzywnych wywiadach w ESKA TV.

Data dodania: 2010-04-20

Wyświetleń: 1527

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W tym roku Eska Music Awards po raz pierwszy w historii odbędzie się w Warszawie. Na scenie oprócz gwiazd zagranicznych pojawią się również rodzimi artyści. Wyróżnienia zostaną przyznane w siedmiu kategoriach: Artystka Roku, Artysta Roku, Zespół Roku, Debiut Roku, Hit Roku, Video Roku i Rockowy Hit Roku. Podczas tej edycji dodatkowo przyznanych też zostanie siedem nagród specjalnych. O statuetkę artystki roku powalczy Agnieszka Chylińska,  Paulla i Ewa Farna. Wśród artystów walczyć będą:  Piasek, Robert M. i Mrozu. W kategorii najlepszy zespół roku nominowani są   Afromental, Kalwi & Remi i Wet Fingers. Debiutanci na tegorocznej edycji to Mrozu, Paulla i Marina. O statuetkę Hit Roku EMA 2010 ubiegać się będą Afromental, Ewa Farna i Agnieszka Chylińska, natomiast w kategorii Rockowy Hit Roku do nagrody nominowani są Lipali, IRA i Strachy na Lachy. O tytuł najlepszego video roku walczyć będą z kolei Afromental, Doda i Mrozu.

Gala Eska Music Awards to bardzo ważne wydarzenie muzyczne w Polsce, które podsumowuje rok w branży muzycznej. „Dla artystów, z którymi wielokrotnie rozmawiałem przy okazji gali, najcenniejsze jest to, że to publiczność, w dużej części widzowie ESKA TV decydują o tym, kto dostanie statuetkę" - opowiada Igor Nurczyński, dyrektor artystyczny ESKA MUSIC AWARDS, a równocześnie dyrektor programowy i szef projektu ESKA TV. Każdy może zagłosować na swoich faworytów na stronie www.ema.eska.pl

Po gali na antenie ESKA TV nie zabraknie reportaży zza kulis, ekskluzywnych wywiadów i sekretów związanych z tegoroczną edycją ESKA Music Ewards.

Licencja: Creative Commons