Profil Użytkownika

Praca

pozycjonowanie, marketing internetowy, tworzenie stron www. fotografia reklamowa

Zainteresowania

fotografia, narciarstwo, ski-alpinizm, wspinaczka

Pokaż więcej

Kurort, nie-kurort

Rodzaj: Felieton

Dzisiaj na tapecie Zakopane. A to dlatego, gdyż coraz częściej pojawiają się głosy, że to relikt przeszłości, a nie kurort. Zakopane staje się synonimem hałasu, chaosu i przepełnienia.  Wystarczy zobaczyć, co się dzieje w długi weekend majowy, wakacje, czy też w zimie. Krupówkami nie można przejść, a ulicami nie da się przejechać.

Współczesna ciemnia fotograficzna

Rodzaj: Artykuł

Współczesnej fotografii cyfrowej nie można przecenić. Daje ona niemalże nieskończone możliwości ekspresji. Jednak boryka się również z pewnymi problemami. Zasadniczym jest twierdzenie: współczesna fotografia to manipulacja, to "fotoszopizm" i fotomontaż.

Od granitowej skały do pięknej rzeźby

Rodzaj: Artykuł

Czy zastanawiali się Państwo, jak powstaje rzeźba? Jak długą drogę musi przejść pierwotna materia w postaci kamienia, by stać się ozdobą, dziełem sztuki, przedmiotem użytkowym czy też pomnikiem? Przecież granitowy parapet, blat kuchenny czy rodzinny grobowiec na zabytkowym cmentarzu tkwił kiedyś w postaci bryły skalnej głęboko w ziemi.

Kolekcjonerstwo - coraz dziwniejsze hobby

Rodzaj: Artykuł

W naturze człowieka leży zbieranie. Dawniej zbierano głównie jedzenie oraz przedmioty użytkowe - w związku z potrzebami życiowymi. Jednakże niewiele później - również w czasach starożytnych, zaczęto kolekcjonować  w związku z chęcią posiadania czegoś. Im bardziej dany przedmiot był wyjątkowy, tym bardziej był pożądany.

Profil

Marcin Chmiel

Autor
Napisz wiadomość
pozycjonowanie, marketing internetowy, tworzenie stron www. fotografia reklamowa
Artykułów:
8
Kod partnerski:
/p:28824

Data urodzenia:
1984-02-07
Dołączył:
2013-02-07 15:25:46
Miasto:
Zakopane
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
03-02-2014