dąc przez swoją przygdę z uwodzeniem, możesz na potkać na moment w którym będziesz zmieszany i w którym nie do końca będziesz pewny czy idziesz dobra drogą i czy rzeczywiście chciałbyś odnosić sukcesy z kobietami. Z drugiej strony jestem facetem więc moje instynkty podpowiadają Ci, że powinienem sypiać z wieloma  kobietami.

Data dodania: 2009-11-25

Wyświetleń: 2450

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Idąc przez swoją przygdę z uwodzeniem, możesz na potkać na moment w którym będziesz zmieszany i w którym nie do końca będziesz pewny czy idziesz dobra drogą i czy rzeczywiście chciałbyś odnosić sukcesy z kobietami. Z drugiej strony jestem facetem więc moje instynkty podpowiadają Ci, że powinienem sypiać z wieloma  kobietami.

 
 Z kolejnej strony możesz myśleć sobie, że przecież jest tyle chorób wenerycznych i być może taki styl życia wiążę się z większymi konsekwencjami. 


Czytasz dalej teorie i wszystkie Biblie uwodzenia, odbywasz szkolenia i wszystko znowu wygląda w książkach czy według teorii trenerów na bardzo fascynujące. Z kolejnej znowu strony wierzysz, że może spotkać kobietę, która nie do końca zrozumie Twoją fascynację do takiego podejścia.

Hm... ale kobiety przecież wolą podrywaczy... - to może iść w nieskończoność.
To takie wewnętrzne szukanie sensu.
"Nie szukam w tym sensu bo go nie znajdę" – zaśpiewał Onar w jednym ze swoich piosenek.
Jedynym sensem jest realne przeżycie i doświadczenia oraz wyciąganie wniosków.


Skąd możesz wiedzieć czy fast w klubie jest możliwy?
Trenerzy tak mówią, piszą o tym autorytety.


W sumie z drugiej storny tak postepują tylko kobiety łatwe i mi na takiej nie zależy.
Naprawdę tak można w nieskończoność. Umysł ludzki jest w stanie wyobrażać sobie różne rzeczy nie koniecznie zgodne z rzeczywistością.

Nasza wyobraźnia jest przecież nieograniczona.
Wszystkiego można sprawdzić.

Jak?

Po przez praktykę.


Uwodzenie jest dobre i naprawdę pomaga Ci w życiu. Toczysz walkę ze swoimi słabościami, stajesz się bardziej odważny, pewny siebie, zabawny, stajesz się liderem. Uwodzenie może też ładnie namieszać i jak wszystko ma swoją drugą stronę medalu.


Wymaga samodyscypliny, wytrwałości, siły, potęgi, konsekwencji...


Żaden sportowieć nie osiągnął ponad przeciętnego wyniku bez ciężkiego treningu. Nie da rady zostać się najlepszym uwodzicielem w jedną noc czy po jednym szkoleniu. Tak jak po jednym treningu boksu nie będziesz bokserem. Wszystko to proces dzięki, któremu nabywasz odpowiednich umijętności metodą prób, błędów, wniosków, analiz i powtórzeń. To doświadczenie, który zdobywasz. Realne i wypracowane.


Czy bokser, który nie wyszedł jeszcze na Ring będzie się zastanawiał czy to ma sens?Po co mu to?Może jest coś innego?
Będzie miał taką samą sytuacje. Taki sam dylemat tylko w odniesiu to czegoś innego. Mimo wszystko tak samo będzie zmagał się z wewnętrzną grą.


Wszystko można sprawdzić? Jak?
Po przez praktykę.

Tylko wtedy będziesz wiedział co rzeczywiście jest prawdą. Realne przeżycie to prawda, której trzeba doświadczyć by stała się jasna.


W każdym momencie masz wybór.

Kiedy zaczniesz odnosić sukcesy na takim poziomie, który Cię zadowala zrobisz co dalej uważasz za słuszne. Może spotkasz kobitę w której się zakochasz i będziesz chciał stworzyć udany związek, a może będziesz chciał mieć ich najpierw setke, a później szukać odpowiedniej na życie. Może do końca życie chcesz mieć harem.


Możesz zdecydować jak poznasz kobietę czy chciałbyś mieć z nią fasta czy nie?

Przecież przeczytałeś w książcę, że o to chodzi w uwodzeniu, żeby zaliczać mnóstwo panienek to wtedy będziesz mógł zasługiwać na miano "pua"- prawdziwego "pua".
W każdym momencie swojego życia masz wybór.

Może już nie chcesz tego czytać?


To czy będziesz miał ochote na fasta czy nie zależy od Ciebie.

Czy będziesz chciał wkraść się później do łóżka jej mamy też zależy od Ciebie. Oczywiście przyczyna zawsze ma swój skutek.... ale przecież o to chodzi. Wtedy będziesz wiedział co zależne jest od czego. Oczywiście w granicach rozsądku bo strzelby przystawionej do czoła nie musisz sprawdzać.

Wciąż chodzi tylko o realne przeżycie. Wydarzenie, którymu Ty nadasz sens. Obszar życia, który sam sprawdzisz.
Niezależnie od tego jaką drogę wybierzesz uwodzenie jest dobre i każdy facet powinien posiadać taką umiejętność. Ucząc się uwodzenia uczysz się nie tylko jednej umiejętności. Uczysz się wielu umiejętności, które czynią z Ciebie prawdziwego mężyczyznę.


Wszystko odkryjesz sam jeśli dylko zdecydujesz to zrobić. W każdym momencie masz wybór więc nie obawiaj się swojego suckesu bo może nie jest on dla Ciebie. Sam o tym decydujesz.


Uwodzenia uczysz się jak wszystkiego innego i używasz zależnie od tego kiedy chcesz.

Pamiętajmy o tym!!!


W każdym momoncie możemy wybrać to na co mamy ochotę...
Zastanów się skąd biorą się Twoje odpowiednie działania, a może ich brak?

Jednk brak działania jest wciąż działeniem.

Wszystko idzie do przodu, a jak nie idzie to się cofa.


Dlaczego nie podchodzę do kobiet?

Co sprawia, że mam problem w danej sytuacji?


Rozwawiaj ze sobą i staraj się kierować swój umysł na właściwy tor.


Takie postępowanie w raz dołączonym działaniem sprawia iż osiąga się ...rzeczywistość... .

just a Vision!

Tadner

Licencja: Creative Commons
0 Ocena