Wiele osób uważa że przynależność do jakiegoś systemu networkowego to tylko produkt oraz plan marketingowy. To ciągłe spotykanie z klientami, pogoń za dystrybutorami i tworzenie grup konsumenckich.

Data dodania: 2009-11-03

Wyświetleń: 1697

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 4

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

4 Ocena

Licencja: Creative Commons

Odwieczna walka z zastrzeżeniami klientów i ludzi wchodzących do biznesu, ale czy jest to jedyny opór który musimy pokonać??

Wiele osób nie przyłącza się do systemu, bo jest to niewygodne. Bardzo szybko weryfikuje danego człowieka, bo aby być efektywnym trzeba najpierw poukładać wszystko w sobie. To walka wewnętrzna z samym sobą i wstąpienie w strefę dyskomfortu. To zadawanie sobie pytań i szukanie w sobie odpowiedzi. Pytań które wymagają poruszania własnego wnętrza. Dotarcia do własnego „Ja". Do własnych słabości, zwątpień, pragnień. Bardzo mało ludzi zadaje sobie pytania:

Czy żyje pełnią życia?
Czy jest coś co zakłóca moje poczucie wartości lub samoocenę?
Czy cele które realizujesz w życiu są w pełni moimi własnymi celami?
Czy mam ustalony kierunek w życiu?
Czy wstaje każdego dnia aby z satysfakcją przerabiać czas na moją przyszłość, czy może dlatego że muszę?

Czy otaczam się właściwymi ludźmi, który mnie inspirują i zachęcają do działania??
Czy droga jaką idę jest drogą którą pragnę podązać??

Te pytania bolą, bo zadane w odpowiednim czasie zasiewają niepokój. Niepokój dotyczący własnej przyszłości. Tego co ma nadejść. Tego co nieuniknione.

Czasami warto się zatrzymać i zastanowić nad tymi właśnie pytaniami oraz poszukać odpowiedzi w samym sobie. Rozpocząć rozmowę z własnym „Ja" dla lepszego jutra.

Jeżeli nie teraz to kiedy?

Wiele osób odwleka zastanawianie się nad tym ponieważ robią sobie wymówki, boją się własnego wnętrza, a tylko znalezienie odpowiedzi w sobie może spowodować łańcuch niekończących się wydarzeń które odmienią Twoje życie tak aby żyć jego pełnią. Aby witać każdy dzień z uśmiechem na twarzy. Bo jak nie teraz to kiedy?

Czasem wystarczy jedna chwila, jedna myśl, aby nasze życie uległo diametralnej zmianie.

Licencja: Creative Commons
4 Ocena