Samo stwierdzenie: Buduj swój biznes przez internet wydaje się być proste. Co jednak należy robić i jak robić, żeby można było zobaczyć efekty?

Data dodania: 2009-10-09

Wyświetleń: 2754

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Po stwierdzeniu, że biznes MLM można budować przez internet warto byłoby wyjaśnić jak to robić?

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że nie ma internetu. Tak było kiedyś i tak się budowało biznes. Nie było innych opcji. Co zatem robili wtedy ludzie, żeby osiągnąć wymierne korzyści? Uczyli się, jeździli, rozmawiali i ... budowali własne biznesy. To było kiedyś a dziś jest ta bardzo interesująca możliwość jaką jest internet.

Wszystko ładnie pięknie ale powstaje pytanie jak tego narzędzia użyć?

Od czego więc zacząć? Najprościej jest zacząć od nauki.

Podoba mi się to stwierdzenie i użyję go również tutaj: Wiedza Cię nie napadnie. Choćbyś nie wiem jak się starał :)

Czy chcesz czy nie, jeżeli chcesz być w czymś dobry to musisz się tego najpierw nauczyć. W połączeniu z wiedzą teoretyczną, działanie sprawi, że zaczniesz odnosić rezultaty. Istotne jest bowiem nie zatracić się w samej nauce.

Owszem, jest szansa, że jak będziesz się tylko uczył, to będziesz najlepiej przygotowanym MLMowcem na świecie ale... z tego pieniędzy raczej nie będzie.

OK, ustaliliśmy, że dobrze jest zacząć od nauki. Być może myślisz teraz o źródłach tej wiedzy. I myślisz dobrze Przyjacielu. Źródeł wiedzy jest ogrom zwłaszcza na stronach angielskojęzycznych.

Ja mógłbym tutaj podać co należy robić aby zacząć zarabiać ale wolę podać jedno ze źródeł skąd ja czerpię wiedzę.

Na tej stronie: http://internetnetworkmarketing.pl/blueprint.html znajduje się bardzo ciekawy raport traktujący o budowaniu własnego biznesu w internecie. Gorąco polecam go każdemu, kto chce przede wszystkim z głową budować ten biznes.

A co później? Działanie, działanie i jeszcze raz działanie i nie warto przejmować się tym, że nie wszystko od razu jest perfect. Wszystko można poprawić ale czasu straconego nad rozmyślaniem aby wszystko było idealnie nie da się odzyskać.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena