Nie czekaliśmy zbyt długo na odpowiedź Tedego na diss Peji. Tedzik w swoim stylu wypuścił trzy kawałki atakujące poznańskiego rapera. Prezentujemy Wam NOTE2 ERRATA. To wyjątkowe zarówno pod kątem muzycznym, jak i lirycznym wydawnictwo jest w całości poświęcone aktualnej sytuacji na polskiej scenie Hip-Hop

Data dodania: 2009-10-06

Wyświetleń: 3585

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

To wyjątkowe zarówno pod kątem muzycznym, jak i lirycznym wydawnictwo jest w całości poświęcone aktualnej sytuacji na polskiej scenie Hip-Hop.

Podobnie jak w przypadku "złotego" albumu NOTE2 producentem tej małej formy muzycznej jest Sir Michu. Nowy album rapera został odebrany bardzo dobrze przez fanów. Oficjalne forum hip-hop Tede jest pełne zachwytów nad nową propozycją rapera z Warszawy.

Część fanów rapera była jednak zawiedziona albumem Tedego. Na płycie zabrakło tego, z czego lider Warszawskiego Deszczu słynął od wielu lat - atakowania raperów z lewej i prawej strony rapowej sceny, tym bardziej, że w przedpremierowych zapowiedziach pojawiały się sygnały o tym, że niejeden rapowy konkurent dostanie po głowie od Jacka. O ile jednak płyta pozostawiła niedosyt, o tyle errata do niej dowodzi, że hiphop ma się dobrze.

"To nowe spojrzenie na zaistniałą sytuację i oczywista kontynuacja naszego albumu. Okładkę projektował wiadomo kto i właśnie taki był pomysł, żeby przypominała wiadomo co. 2109 Pokolenie N2 powstań! Polska powstań, Wielkie Joł " - dodaje Tede.

MP3 możecie ściągnąć tutaj Tede - Note 2 Errata Diss na Peje

Z innych newsów: jak poinformował Związek Producentów Audio Video, w dniu 30 września 2009r Zarząd ZPAV przyznał tytuł Złotej Płyty dla albumu NOTE 2. Jest to kolejny sukces Tedego. Po wspaniale przyjętej płycie Warszawskiego deszczu, dobrej sprzedaży nowego albumu Numer Raza i dobrej oglądalności operacji tuning, przyszedł czas na solowy sukces rapera.

Kiedy i gdzie odbędzie się ceremonia wręczenia wyróżnienia poinformujemy niebawem.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena