Już wkrótce na rynku ma szansę pojawić się pierwszy od 12 lat album Dr Dre, zatytułowany Detox. Weteran zachodniego wybrzeża zapowiada, że to będzie jego ostatnia płyta.

Data dodania: 2010-12-11

Wyświetleń: 1837

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W wywiadzie udzielonym magazynowi XXL Dr Dre przyznał, że „Detox” będzie jego ostatnim albumem:

„Ja na mikrofonie? To gówno po „Detoxie” się skończy. Oczywiście będę produkował i szukał młodych talentów, ale już nigdy więcej nie zrobię tego w taki sposób jaki robię to teraz”.

Dre również przygotowuje się do obchodów swoich 46 urodzin i okrągłej 30 rocznicy  aktywności muzycznej:

„Jedyną rzeczą, która powoduję, że chcę się wycofać jest mój wiek. Potrafię współpracować z młodymi artystami, co będziecie mogli usłyszeć na „Detoxie”, ale własnie ta różnica wieku sprawia, że mamy często inne spojrzenie na pewne sprawy, co powoduje małe niesnaski”

Dre wypowiedział się również o nadchodzącym, długo oczekiwanym „Detoxie”, który według plotek ma ukazać się w lutym 2011:

„Siedzę w studio przez 6 dni w tygodniu po 16 godzin, żeby wszystko było idealne. „Detox” nadchodzi”. Wiemy już, że pierwszym singlem promującym płytę będzie kawałek "Kush", do którego Dr Dre zaprosił swojego wieloletniego przyjaciela, Snoop Dogga, oraz przedstawiciela młodszego pokolenia rap gwiazdeczek, senegalczyka Akona. W ubiegłym miesiącu były kręcone zdjęcia do klipu, którego premierę zapowiedziano na najbliższe dni.

Czy „Detox” będzie ostatnią płytą Dr.Dre? Czy jest to tylko chęć zwrócenia uwagi na nadchodzący projekt? Przekonamy się już niedługo.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena