Profil Użytkownika

Moje zainteresowania

sport, moda, turystyka, majsterkowanie, technologie

Pokaż więcej
Rodzaje kotłów węglowych

Rodzaje kotłów węglowych

Wybierając odpowiedni system ogrzewania naszego domu, mamy nadzieję na zakup urządzenia, które zapewni nam i naszym bliskim komfort grzewczy oraz bezpieczeństwo. Czy w przypadku kotłów węglowych zawsze może być jednocześnie tanio i wygodnie? O tym decydują poszczególne rodzaje tych urządzeń.

Modny illegal

Modny illegal

Na czasie jest dziś moda uliczna. To bardzo szeroko pojmowane zjawisko odnosi w dużej mierze do ubrań stricte hip-hopowych. Na nich z kolei nader często pojawia się tytułowy „illegal”, czyli w tłumaczeniu dosłownym „nielagal”. Co tak naprawdę symbolizuje on na ubraniach i dlaczego jest taki modny?

Historia bluzy z kapturem

Historia bluzy z kapturem

Jest wiele takich elementów ubioru, które nosimy na sobie, praktycznie nic o nich nie wiedząc. Począwszy od tego, że nie rozumiemy napisów do historii danego elementu. Rzecz jasna taka wiedza nie jest dla nas czymś obowiązkowym, ale gdy jest ciekawa, zawsze warto do niej zajrzeć. Tak z pewnością powinno być w przypadku bluzy z kapturem.

Niegrzeczne ubrania

Niegrzeczne ubrania

Wydawać by się mogło, że moda to dość grzeczna dziedzina sztuki, ale tak naprawdę jest zupełnie odwrotnie. Moda może być totalnie kontrowersyjna, to właśnie przez swój ubiór największe światowe gwiazdy wzbudzają wśród wielu tak skrajne emocje.