Sowboard, parapet, deska, to tylko niektóre z określeń znane każdemu amatorowi jednośladów białego szaleństwa

Data dodania: 2007-06-18

Wyświetleń: 4862

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 1

WIEDZA

-1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Każdy, kto chociaż raz miał deskę na nogach z całą pewnością może stwierdzić, że jest to najlepsze uczucie na świecie. Zjazd jest czymś niewyobrażalnym, pozwala uciec twoim myślą gdzieś daleko, oderwać cię od codzienności. Idealne połączenie człowieka z naturą tylko Ty, deska, góry i śnieg.

Czujesz się jak pan przestworzy kiedy zjeżdżasz w dół śnieg spod deski uderza prosto w twoją twarz. Twoje myśli wypełniają dwa słowa: snowboard Zakopane . Oczywiście na świecie są miliony miejsc do jeżdżenia, jednakże Tatry, a konkretnie ich stolica- Zakopane daje Ci tę niepowtarzalną atmosferę.

Każdy szanujący się snowboarder przynajmniej raz odwiedził, ten najcudowniejszy zakątek świata. Skorzystał z miejscowej rynny i zbudował własną skocznię, albo pośród tumanów wyglądającego niczym kurz lub lawina śniegu zjeżdżał w dół Kasprowego wierchu.

To miejsce odkryte przed laty przez doktora Chaubińskiego pozostanie do końca życia w sercu każdego, kto przynajmniej raz je odwiedził. Snowboard w Zakopanem jest czymś co jednoczy ludzi. Knajpy i każdemu znane miejscówki to typowe miejsca spotkań w stolicy jedynych gór w Polsce.

Licencja: Creative Commons
-1 Ocena