Profil Użytkownika

Zostań instruktorem sportowym

Rodzaj: Artykuł

Coraz większą popularnością cieszy się zawód instruktora sportowego. Jeśli jesteś więc wysportowaną osobą i nie wyobrażasz sobie życia bez sportu, zastanów się nad tą profesją. Zawód ten wiąże się bowiem z wysokimi zarobkami, a ponadto może być bardzo przyjemny.

Nie otrzymałeś wynagrodzenia w terminie? Działaj!

Rodzaj: Artykuł

Stosunkowo często zdarza się, że pracodawca nie wypłaca regularnie i planowo należnego wynagrodzenia. Należy jednak pamiętać, że pracownik w takiej sytuacji wbrew pozorom nie jest bezradny. Co więc możemy zrobić, jeśli zmagamy się z nierzetelnym pracodawcą, który nie wypłaca pensji w terminie?

Zmiana czasu a wynagrodzenia pracowników nocnej zmiany

Rodzaj: Artykuł

W nocy z 30 na 31 października cofnęliśmy wskazówki zegarków o godzinę, przestawiając się na czas zimowy. Zmiana czasu ma miejsce dwa razy w roku, a wraz z nią zawsze pojawia się pytanie – jak problem ten rozwiążą kierownicy firm i instutucji zatrudniających pracowników na nocną zmianę?

Assessment center - co to takiego?

Rodzaj: Artykuł

Jedną z najbardziej nowoczesnych i wyspecjalizowanych metod rekrutacyjnych jest assessment center czyli centrum oceny. Uważa się je za właściwie najlepsze narzędzie selekcjonujące kandydatów. Co sprawia, że sposób ten jest tak efektywny? Czym dokładnie jest assessment center?

Czy telepraca to same zalety?

Rodzaj: Artykuł

Praca zdalna jest bez wątpienia bardzo atrakcyjną formą zatrudnienia, nie należy zapominać jednak, że wiążą się z nią nie tylko same zalety. Jakie wady i niedogodności może więc nieść dla telepraca? Ropatrzmy tę formę zatrudnienia z puntu widzenia pracownika i pracodawcy.

Profil

pracownik k.

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
10
Kod partnerski:
/p:16374

Data urodzenia:
1996-10-28
Dołączył:
2010-10-28 22:48:54

Ostatnie logowanie:
10-01-2011