Każdy z nas nie lubi spędzać czasu w kolejkach, stojąć w urzędach, załatwiając swoje sprawy. Od niedawna na rynku pojawiły się firmy, które w ofercie swoich usług mogą nas z tych przykrych obowiązków wyręczyć.

Data dodania: 2009-07-15

Wyświetleń: 2175

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nikt z nas nie lubi spędzać czasu w kolejkach, stojąć w urzędach, załatwiając swoje sprawy. Od niedawna na rynku pojawiły się firmy, które w ofercie swoich usług mogą nas z tych przykrych obowiązków wyręczyć.
Firmy te oferują głównie odpisy z KRS.
Do ich oferty należy dostarczanie dokumentów z:
* Krajowego Rejestru Sądowego /KRS/
* Krajowego Rejestru Karnego /KRK/
* Rejestru Zastawów /RZ/
* Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych /NKW; KW/
* Rejestru Dłużników Niewypłacalnych /RDN; KRD/
* Ewidencji Działalności Gospodarczej /EDG/
* Organizacji Pożytku Publicznego /OPP/

Obecnie nie warto tracić czasu w kolejkach przy poznawaniu procedur jak i przepisów urzędowych - pracownicy tych firm już poznali i sprawnie poruszają się po ich zawiłościach. Wystarczy wypełnić formularz na odpowiedniej stronie a dokumenty zostaną dostarczone do Twojego domu najszybciej jak to możliwe.

Zamawiający wypełnia formularz, wprowadzone dane trafiają do serwera. Codziennie o określonej godzinie operator systemu przyjmuje zlecenia, które napłynęły w ciągu ostatniej doby. Selekcjonuje zamówienia w razie potrzeby, weryfikuje dane telefonicznie przygotowując odpowiednie dokumenty, z którymi pracownicy udają się do właściwych urzędów. Dokumenty wysyłane są następnie wraz z fakturą do zamawiającego w uprzednio wybrany sposób:

* paczka priorytetowa Poczty Polskiej za pobraniem
* firma kurierska
* istnieje możliwość odbioru osobistego

Dwie ostatnie formy wymagają kontaktu telefonicznego
W przypadku wyboru formy płatności przelewem bankowym czas realizacji zamówienia może się wydłużyć, ponieważ przyjęcie zlecenia następuje w momencie uznania konta usługodawcy kwotą za usługę.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena