Pieczątki i wizytówki to nieodzowna część nowoczesnej promocji jak i codzienne narzędzie w pracy.

Data dodania: 2009-07-15

Wyświetleń: 3338

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nowoczesna technologia Sun Stamper powstała w Japonii. Jej istotą jest prostota, krótki czas procesu produkcji oraz ochrona środowiska naturalnego.
Innowacją technologii jest wykorzystanie czułej na światlo mikroporowatej gumy, która w kilka sekund naświetla się w maszynie błyskowej poprzez wydruk uzyskiwany z drukarki laserowej. W wyniku procesu naświetlania na gumę przeniesiona zostaje dowolna treść lub grafika z komputerowego wydruku, podobnie jak w kopiarce do papieru. Guma ta ma setki tysięcy mikroskopijnych porów, które pod wpływem światła z urządzenia zamykane są w miejscach, w których nie są zakryte wydrukiem. Wszędzie tam, gdzie na wydruku znajdują się: tekst lub grafika, pory pozostają otwarte i są przepuszczalne. W tych miejscach będzie sączył się tusz pozwalając uzyskać odbicia na papierze.
GUMA do naświetlania ma rozdzielczość ponad 900 dpi. Pozwala na uzyskanie niezwykle ostrego i wyraźnego odbicia. Istnieje możliwość odwzorowania bardzo drobnych linii, kresek i rastrów. Można nawet wykonać pieczątkę ze zdjęciem twarzy, której rysy będą dokładnie widoczne na odbiciu. Ponieważ powierzchnia stemplująca gumy jest płaska, te drobne elementy nie ulegają uszkodzeniu podczas codziennego użytkowania

Niespotykana wydajność pieczątek zapewnia minimum 20000 odbić lub 5 lat użytkowania pieczątki bez potrzeby jego uzupełniania. laureat europejskiej nagrody QUALITY AWARD przyznawanej corocznie w Paryżu przez międzynarodową organizację World Quality Commitment.

Podobnie jak pieczątka bardzo ważna jest wizytówka. Ciekawe logo i układ czcionek może na długo pozostać w pamięci klienta. Ważne by wizytówka była czytelna i działała na wyobraźnię. Obecne technologie druku cyfrowego jak i offsetowego pozwala na dodanie na wizytówkę wszelkiej grafiki, loga czy nawet zdjęcia.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena