Dzisiaj mam dla Ciebie coś nowego i dla odmiany od mojego trucia i zanudzania:) Mianowicie niedawno na jednej ciekawej stronce, zauważyłem wywiad z niejakim Herbalem

Data dodania: 2009-01-19

Wyświetleń: 2728

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Dzisiaj mam dla Ciebie coś nowego i dla odmiany od mojego trucia i zanudzania:) Mianowicie niedawno na jednej ciekawej stronce, zauważyłem wywiad z niejakim Herbalem. Każdy kto czytał książkę “Gra” Neila Straussa pamięta tego kolesia. Skoro wywiadzik był całkiem fajny, to pomyślałem, że go przetłumaczę i Ci zaserwuje. Od razu mówię, ze nie jestem zawodowym tłumaczem i starłem się raczej oddać charakter wypowiedzi niż słowo w słowo tłumaczyć.

Wywiad pochodzi z tej stronki:
Seduction chronicles

Zamieściłem go również na swoim blogu: Podrywanie dziewczyn

Opisz chwilę, w której zdałeś sobie sprawę: „Musze popracować and tą częścią mojego życia”

Kochałem się w jednej dziewczynie przez trzy lata. Kosztowało mnie to dużo poczucia godności i nie spotykanie się z innymi dziewczynami. Miałem typową mentalność łajzy, która czekała aż moja miłość wróci do Austin (tam gdzie mieszkał) i dodatkowo myślałem, ze dobrze robię i tak właśnie powinienem się zachować.

Jak teraz na to patrzę to widzę, że było to żałosne.

Któregoś dnia po tej trzyletniej porażce zdecydowałem, że mam juz dość i muszę coś zmienić. Kolega pokazał mi ASF (nie wiem co to, może jakaś strona o podrywaniu) ale nie byłem jeszcze gotowy po tym wszystkim i to olałem. Po pewnym czasie wróciłem do tego i czytałem przez całą noc. I tak się zaczęło.

Zaangażowałem się w społeczność w Austin i maiłem na tyle szczęścia, ze zdobyłem numer od dziewczyny już pierwszej nocy. Ten sukces dał mi fałszywą pewność siebie, którą przyszło mi później skonfrontować z dużą ilością odrzucenia przez kobiety.

Czy miałeś jakiś mentorów (może jakiś znanych PUA) ze społeczności/życia którzy pomogli Ci udoskonalić swoją grę i czego Cię nauczyli?

Mystery Style I Tyler Durden są prawdopodobnie moimi największymi mentorami. Zanim wprowadziłem się do Projekt Hollywood bałem się, że wzięli mnie tam tylko po to, żebym podpisał umowę. Zastanawiałem się, co będzie jeśli się tam wprowadzę a oni mnie zignorują i całkiem oleją.

Jakkolwiek jak tylko pojawiły się pewne obawy zniknąłem. Już pierwszego tygodnia Mystery zaczął mnie uczyć i wkrótce wychodziliśmy każdego wieczora na wspólny podryw. W końcu nawet zacząłem razem z nim wykładać, co tylko pogłębiło moją wiedze.

Rzadziej wychodziłem ze Stylem I Tylerem, ale oni obaj nauczyli mnie więcej niż jestem w stanie im za to podziękować. Tyler pomógł mi zrozumieć, jak ważne jest uczenie się nowych umiejętności i bardzo mnie motywował. Zawsze był szczery do bólu, co było bardzo pomocne.
Style również dawał mi wiele dobrych rad, a jego styl życia, który połączył bycie podrywaczem z normalnym życiem, inspirował mnie.
To bardzo ważne mieć mentorów. Przebywanie z kimś uczy dużo więcej niż czytanie tego, co napisze.

Czy możesz opisać pierwszy raz, kiedy użyłeś nowego sposobu podrywania? Jak się z tym czułeś?

Dla mnie cały podryw był czymś nowym. Szczerze mówiąc nigdy nie przyszło mi do głowy, że mogę nawiązać jakąś znajomość z obcą osobą. Nigdy nie byłem w barze czy klubie i nigdy też nie wziąłem numeru od dziewczyny, zanim to wszystko się zaczęło. Pierwszy numer, który zdobyłem prawie zwalił mnie z nóg i wywrócił do góry nogami moją rzeczywistość. Zacząłem zastanawiać sie, czego jeszcze nie wiem.

Czy możesz opisać, jakie było Twoje życie zanim zacząłeś interesować się podrywaniem i jak wyglądały Twoje relacje z kobietami?

Moje życie i związki z kobietami nie były takie złe. Nigdy nie czułem, że mam duże umiejętności czy powodzenie w tej kwestii, ale nie było tragedii. Jeśli dziewczyna lubiła, to przeważnie potrafiłem to poprowadzić we właściwym kierunku. Jakkolwiek to dziewczyny zawsze mnie wybierały, ja sam nie potrafiłem postawić się w roli wybierającego.

Teraz już sie tym nie zajmuję. Nie jestem jakoś bardzo mocno zainteresowany dziewczynami z klubów. Jednak, kiedy widzę, dziewczynę którą jestem zainteresowany, mogę zacząć z nią rozmowę i wiem, że będzie mną zainteresowana. Tak naprawdę cały ten proces, który wykonuję podczas podrywu jest tak intuicyjny i wręcz nieświadomy, że wiem iż każda dziewczyna, z którą spędzę przynajmniej 15 minut, będzie mnie lubić.

Jaki jest dla Ciebie najtrudniejszy moment w podrywaniu?

Najtrudniejszy jest pierwszy pocałunek. Jestem beznadziejny w tym. Zaczynam się denerwować i przeważnie dochodzi do niego dużo później niż powinno.
Wydaje mi sie, że problem leży tutaj w tym, że jestem dużo bardziej wybredny niż powinienem. Nigdy nie spotykałem się z kobietami, których by nie pożądały tłumy.

Ma jakiś ulubiony tekst /strategię w podrywaniu. Możesz nam go opisać i jakie daje rezultaty?
,„Kiedy pierwszy raz Cię spotkałem to Cię nie lubiłem. Ale teraz, kiedy już Cię znam muszę przyznać, że jesteś zadziwiająca”.

Nie jestem pewien czy używałem dokładnie tych słów, ale lubię kontekst i szereg skojarzeń, które wywołuje te zdanie. Jest to jeden z tekstów Mysterego i muszę przyznać, że uwielbiam reakcje, które on wywołuje u kobiet.

Przede wszystkim ten tekst mówi o Tobie:
„Mam swoje standardy”
„Lubię w Tobie coś więcej niż urodę”
„Nie podrywam Cię ani nie będę za Toba ganiał”
„Jestem szczery”
„Lubię Cię”
Wszystko w jednym zdaniu

Czy miałeś kiedyś odczucie, że osiągnąłeś jakiś stopień w podrywaniu, że doszedłeś do jakiegoś poziomu zaawansowania? Możesz wyjaśnić jak to się stało I jak to zrozumiałeś?

Nie sądzę, żebym był jakimś mistrzem ani nie jestem też totalną łajzą, ale kiedy widzę ludzi takich jak Mystery czy Tyler na podrywie, to zdaję sobie sprawę z tego jak dobrym można jeszcze być.

Była kiedyś jedna grupka dziewczyn w LA która zawróciła mi w głowie. Byłem w klubie Lotus z Tylerem i kilkoma innymi ludźmi. Rozmawiałem z najładniejsza dziewczyną w klubie i była mną całkowicie zauroczona. Zaczęła mnie karmić Sushi, które jej kupił jakiś facet, błagała mnie o numer telefonu, podczas gdy wysocy i przystojni modele błagali o numer do niej. Pocałowałem ją na dobranoc. Później okazało się, że była zawodową modelką i nawet miała swoją podobiznę na jednej z kart, którymi ludzie się wymieniają i kolekcjonują (coś w stylu Magic the Gathering).

Kiedy wróciłem do domu to maiłem już nagraną na sekretarce wiadomość od niej. Ostatecznie nigdy się nie spotkaliśmy, ponieważ krótko po tym zacząłem się spotykać Katią, ale ona wciąż wydzwaniała do mnie nawet, kiedy przeprowadziliśmy się do Austin.

To pozwoliło mi zrozumieć, że mogłem poderwać każdą dziewczynę. Zanim zająłem się uwodzeniem byłem pewien, że dziewczyna jej pokroju nawet nie pogada ze mną. Teraz mam pewność, że mogę zdobyć każdą kobitę, co jest naprawdę miłym uczuciem.

Jaka rade dałbyś początkującym, żebym przyspieszyli nieco swoje postępy?

O tym można napisać książkę. Idź na szkolenie. Ja zawsze byłem zbyt dumny na to, żeby pójść na szkolenie i nigdy nie musiałem wydawać pieniędzy na to. Mimo że nigdy nie płaciłem za naukę podrywania to jestem przekonany, że gdybym wydał kasę na szkolenie, to bym był dużo szybciej tak dobry jak jestem.

Teraz mam na tyle szczęścia, że moi przyjaciele prowadzą wiele szkoleń wiec mogę w nich uczestniczyć, ale to już nie jest to samo. Gdybym mógł cofnąć się do przeszłości i zapłacić za prawdziwe szkolenie. To bym to zrobił. Nie miałem pojęcia jak wysokiej, jakości są szkolenia (szczególnie te od Mystrego RSD pickup 101).

Po tym jak zaliczysz szkolenie zacznij wychodzić jak najczęściej. Uczyłem się od Mysterego przez jakiś czas i zauważyłem, że ludzie, którzy byli w tym dobrzy to ludzie, którzy trenowali.
Podryw to jedna z najtrudniejszy umiejętności, jakich nauczysz się w życiu i jedna z najważniejszych. Każdy, kogo znam i który jest w tym dobry powie, że jest to najważniejsza rzecz, jakiej się nauczył, ponieważ podryw odnosi się też do innych części życia nie tylko do kobiet. Masz lepsze relacje z innymi ludźmi, lepsze relacje z rodziną, a nawet w biznesie.

Co sądzisz o inner game jak ją ulepszyć?

Inner game (pewność siebie itp.) jest kluczowa szczególnie w późniejszych częściach podrywu. Ale nie używaj tego, jako usprawiedliwienia, że musisz pracować nad swoim inner game najpierw, dlatego nie podrywasz dziewczyn. To jest błąd.

Polepszaj swoja pewność siebie podczas podrywania. Co mi bardziej pomoże 1000 razy powtarzanie: „Kobiety mnie uwielbiają” czy poderwanie pięknej dziewczyny?

Uczenie się podrywu powinno być procesem, który wpływa na to, jaki jesteś. Nie zmieniaj tego, kim jesteś, bo to błąd. Powinieneś raczej zastąpić złe cechy tymi dobrymi. Przemyśl co lubisz w sobie i co inni mogą lubić w Tobie i niech to będzie kierunkiem zmian. Wszelkiego rodzaju błędne nawyki, które są nieatrakcyjne powinny być zminimalizowane albo całkowicie wyeliminowane.

Najlepszym sposobem na rozwinięcie silnego inner game jest nieustanny trening, podczas którego jesteś całkowicie świadomy, co robisz i w jaki sposób to wpływa na innych. Każda rzecz, którą zrobisz albo powiesz da Ci określoną reakcję od każdej osoby w grupie. Pamiętaj o tym.

Czy jakiś podryw szczególnie zapadł Ci w pamięć?

To było w 2004 podczas zlot podrywaczy, który organizowałem. Praktycznie każdy, kto się liczy tam był, a co ważniejsze praktycznie każdy chciał pokazać, na co go stać.
Thundercat and Cristophe rozmawiali z dwoma dziewczynami z grupy trzech. Ostatnia dziewczyna zaczęła się oddalać od grupy i miała najzimniejsza mowę ciała, jaką w życiu widziałem.

The One podszedł do mnie I wskazał mi ją:
„Koleś tamta dziewczyna wygląda na nie do zdobycia. Idź tam i spróbuj do niej zagadać.”
To brzmiało jak wyzwanie dla mnie. PUA ze wszystkich krańców świata na to patrzyli. Musiałem im coś udowodnić.

Podszedłem i zacząłem rozmawiać. Zignorowała mnie. Zacząłem to ciągnąc i ciągnąc zdecydowany, że nie odejdę z niczym. Ona zadawała się mnie nawet nie zauważać. W każdej innej sytuacji dałbym sobie z tym spokój, ale zbyt wiele osób patrzyło.

W końcu powiedziałem coś fajnego i zauważyłem, ze kącik jej ust ruszył się do uśmiechu.
“ Mam cię” powiedziałem “Cały czas dobrze się bawisz, kiedy ja stoję tutaj jak idiota? Z reszt zapomnij nieważne…”
Odwróciłem się i zacząłem odchodzić wiedząc, że ona też się odwróci.
“Nie poczekaj”

Odwróciłem się i zauważyłem, że sie uśmiecha. Wyglądała na zawstydzoną. Zaczęliśmy normalnie rozmawiać, a ona wydawała się, że przekonuje się do mnie. Jak mogę ją winić
Ja, Thundercat, Cristophei i trzy dziewczyny poszliśmy do klubu tak, jak to robiliśmy każdej nocy.

Podczas kolacji próbowałem użyć nowej gierki, której nauczył mnie Styl. Niestety zacząłem to robić niespecjalnie wiedząc jak to poprowadzić później.
“Wiesz, że można dowiedzieć sie czy ktoś kłamie obserwując tylko ruch jego oczu ?
“Naprawdę? Zapytaj się mnie o coś i powiedz mi czy kłamię?”

Nie takiej odpowiedzi sie spodziewałem
“Chcesz mnie pocałować?”
“Nie”
“Kłamiesz”
Co innego miałem powiedzieć? Całowanie zawsze było moim najtrudniejszym momentem, więc pomyślałem, że to może być dobry czas na trening.
„Nie nie chcę”
To był test. Wiedziałem, że sie jej spodobałem.
„Tak chcesz i teraz skłamałaś mi, więc Cię nie pocałuję”.
Chwila ciszy.
“Przepraszam za kłamstwo. Nie widziałam, co powiedzieć”

Przyjąłem przeprosiny i zacząłem jeść. Przeprosiła jeszcze kilka razy, przy czym teraz bardzo chciał mnie pocałować.

Wracając do domu zapytałem ją, dlaczego była w złym nastroju wcześniej. Chodziło o faceta.
Jakiś facet oszukał ją. Nie lubiła go, ale dała mu swój numer, mając nadzieję, że to zakończy rozmowę.

Nie zakończyło a on zaczął do niej codziennie wydzwaniać aż w końcu oddzwoniła. Zaczął błagać o spotkanie. Potem chciał żeby zastała jego dziewczyną.

Zerwała z nim tego samego dani, kiedy się spotkaliśmy, a on ciągle do niej wydzwaniał. W końcu ja odebrałem i powiedziałem, że jestem jej nowym chłopakiem i żeby przestał dzwonić. Gość wpadł w szał.

Spotkaliśmy się jeszcze kilka razy, aż w końcu ona przestała dzwonić.
Jakieś sześć miesięcy potem jadłem obiad z Mystertm i dostałem telefon od Tylera.
„Facet odbierz telefon, ktoś ważny będzie do Ciebie dzwonił”

Telefon zadzwonił I to była ta dziewczyna. Pozwoliłem, żeby się nagrała się na pocztę:.
„Część Herbal Przepraszam, że nie dzwoniłam, ale zgubiłam numer. Właśnie spotkałam twojego kolegę Tylera i on użył tych samych trików na mnie co Ty. Musimy znowu się spotkać. Zadzwoń”.

Spotykałem się wtedy z Katią, więc nie oddzwoniłem. Ale to czego sie nauczyłem to fakt, jak ważna jest wytrwałość i nie podawanie się. Jeśli udało mi się poderwać taka zimną dziewczynę, to mogłem poderwać każdą inną. W końcu rozmawianie z nią nie zajęło mi więcej niż 5 minut.
To dużo szczególnie, kiedy druga osoba Cię ignoruje.

Jakie masz teraz cele w życiu?

Właściwie to nie mam konkretnych celów w życiu po za tym, że chcę spotykać się z przyjaciółmi I to mi się udaje.

W życiu skupiam się na nieustannym doskonaleniu. Zarówno pod względem swoich relacji z kobietami, swojego zdrowia jak i biznesu.

Jeśli chcesz dowidzieć sie więcej na temat tego, jak poderwać dziewczynę, która Ci się podoba, zapraszam na mój blog: Podrywanie dziewczyn
Licencja: Creative Commons
0 Ocena