Organizujesz koncerty, imprezy lub inne wydarzenia biletowane? Zależy Ci na jak największej liczbie sprzedanych wejściówek, chcesz to robić w sposób prosty, czytelny i zrozumiały dla każdego zainteresowanego? Jeżeli tak, nie musisz tworzyć własnego sklepu lub skryptu online do tego celu. Wystarczy, że wykorzystasz nasz gotowy system biletowy, który pozwala na łatwe kupowanie online. 

Data dodania: 2023-08-02

Wyświetleń: 93

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Komu i jak może pomóc system do sprzedaży biletów online?

Prosta i szybka integracja, wiele możliwości i pełna konfigurowalność sprawia, że system do sprzedaży biletów i rezerwacji może pojawić się na Twojej stronie.

Dla kogo powstał system rezerwacji biletów?

Od dawna widzieliśmy potrzebę stworzenia systemu, który będzie dostępny dla każdego zainteresowanego i pozwoli na wygodną sprzedaż biletów przez internet. Ten sam system można wykorzystać do rezerwowania wolnych miejsc, a następnie finalizowania transakcji zakupu wejściówek. Do tej pory z naszego systemu skorzystało tysiące osób i firm w całym kraju, sprzedając dzięki niemu jeszcze więcej biletów na swoje wydarzenia. Mogą to być koncerty muzyczne, kabarety, pokazy oraz wszystkie inne eventy, na które wstęp jest biletowany. Jeżeli jesteś organizatorem takich imprez, odpowiadasz za kulturę w swojej firmie lub urzędzie, lub widzisz inne ciekawe zastosowanie naszego systemu do sprzedaży biletów, skontaktuj się z nami, aby poznać więcej danych na jego temat.

System sprzedaży biletów przez stronę www lub aplikację

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nasz system sprzedaży biletów online pozwala na ich kupowanie w sposób klasyczny, przez stronę www oraz w bardzo wygodny sposób, przy pomocy dedykowanej aplikacji na smartfony. Poniżej przedstawiamy wszystkie zalety naszego rozwiązania, które mogą przekonać Was do korzystania z niego.

  • System umożliwia sprzedaż biletów numerowanych. Dla zachowania pełnej kontroli nad dystrybucją biletów, mogą one być numerowane w określony przez użytkownika sposób.
  • Generowanie kodów rabatowych. Aby podnieść atrakcyjność wydarzenia i zachęcić np. do zakupu większej ilości biletów, system biletów online umożliwia generowanie zniżek i kodów rabatowych.
  • Płatności online. Możliwość wygodnego i bezpiecznego płacenia za bilety przez internet jest tym, czego oczekuje każdy użytkownik. Już dziś pozwól im na zakup biletów z opcją płacenia kartą kredytową, blikiem lub przy pomocy wybranej bramki płatniczej.

Jeżeli masz więcej pytań o to, jak działa i ile kosztuje system sprzedaży biletów online, załóż konto na naszej stronie lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena