Październik to jeden z ostatnich miesięcy w roku. Oznacza to, że mamy już coraz mniej czasu, aby zrealizować najbardziej szalone plany i zapisać 2021 rok jako udany i ciekawy! Aby Ci w tym pomóc, przygotowaliśmy listę rzeczy „TO DO” w październiku, którą powinna zrealizować każda z nas!

Data dodania: 2021-10-12

Wyświetleń: 481

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

  1. Przeczytaj dobrą książkę

Jesień to ulubiona pora roku wszystkich moli książkowych. Z tego właśnie powodu obowiązkowym punktem na naszej liście „TO DO” w październiku jest przeczytanie książki! Ciepły koc, kubek gorącej herbaty i książka – to przepis na udany, październikowy wieczór!

  1. Zrób sobie jesienną sesję zdjęciową

Kolorowe liście to idealna sceneria do jesiennych zdjęć. Weź przyjaciółki lub rodzinę i zorganizujcie sobie sesję zdjęciową w jesiennych liściach! To świetna zabawa, ale także cudowna pamiątka na przyszłość.

  1. Wyjedź na weekend nad morze

Już niedługo rozpocznie się świąteczne szaleństwo – porządki, mycie okien, szukanie prezentów, gotowanie potraw i gwar w sklepach. Odpocznij wiec w zapasie i udaj się na kilkudniowy wypoczynek nad morze!

 

  1. Zorganizuj wieczór filmowy

Druga połówka, najbliższe przyjaciółki lub paczka znajomych, a do tego popcorn i cola. Wieczór filmowy to świetny sposób na spędzenie długiego, jesiennego wieczoru! A może całej nocy? Wszystko zależy od towarzystwa!

  1. Upiecz coś dobrego

Babeczki z kremem? Szarlotka? A może kruche ciasteczka? Jesienne wypieki osłodzą Ci ponure i krótkie dni, a przez co poprawią humor!

  1. Idź na grzyby

W lasach nadal można znaleźć mnóstwo grzybów, m.in. podgrzybki, gąski, kurki, kanie, rydze czy opieńki. Idź na grzyby i ciesz się obecnością drzew – odzyskaj spokój, harmonię i spokój ducha!

  1. Pójdź do SPA

Twoje potrzeby stawiasz na ostatnim miejscu? Zmień to – czas zadbać o siebie! Niedobór witaminy D wpływa na kondycję oraz wygląd naszej skóry, dlatego zapisz się na zabieg aby odzyskać blask i witalność!

 

  1. Spędź cały dzień w piżamie

Zero makijażu, zero obowiązków i zero wyjścia z domu – zrób sobie reset i spędź cały dzień w piżamie, podczas którego pozwolisz sobie na totalne nic nierobienie. Jedyne, co możesz wtedy robić, to oglądać filmy, czytać książki bądź zorganizować sobie domowe SPA.

  1. Wykonaj jesienną dekorację do domu

Bukiet róż wykonany z liści klonu? Kasztany w słoiku? A może wieniec z jarzębiny? Znajdź w Internecie dekorację, która najbardziej Ci się podoba, a następnie... do dzieła!  

  1. Zrób podsumowanie roku

To dobry moment aby podsumować ubiegły rok i sprawdzić, czy zrealizowaliśmy wszystkie wyznaczone cele. Jeśli nie, mamy jeszcze dwa miesiące aby to nadrobić! Sprawdźmy czy nie jest czasem za późno!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena