Wielu z nas ze względów bezpieczeństwa nadal zdecyduje się w tym roku spędzić święta online. Czy musimy się więc bawić w wysyłki prezentów, co wiąże się z szukaniem kartonów, staniem w kolejkach na poczcie i dodatkowymi kosztami wysyłek prezentów? A może po prostu zaspaliśmy z prezentem i potrzebujemy czegoś na ostatnią chwilę? Spokojnie – możemy kupić prezenty online, które nie wymagają od nas żadnego pakowania, wysyłki i wycieczek na pocztę! Prezentujemy nasze propozycje na prezenty online!

Data dodania: 2021-12-06

Wyświetleń: 444

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

  1. Voucher na wakacje

Wiele z hoteli posiada możliwość zakupu pobytu na prezent. Voucher można podarować w formie elektronicznej, pobierając odpowiedni plik, bądź też w postaci kodu rabatowego, który wpisuje się przy rezerwacji wakacji w podsumowaniu zamówienia. Voucher kwotowy można kupić także na portalach porównywarek hoteli – tam osoba obdarowywana sama wybiera kierunek i datę podróży.

  1. Voucher do SPA

Voucher na zabiegi SPA również zazwyczaj można pobrać drogą elektroniczną. Wystarczy, że osoba obdarowywana sama wybierze dogodny dla niej termin i może cieszyć się wymarzonym relaksem. Voucher można zakupić na konkretne zabiegi, np. w formie dedykowanych pakietów, bądź też vouchery kwotowe, gdzie osoba obdarowywana sama wybiera zabiegi za konkretną kwotę.

  1. Voucher na zakupy

Wiele sklepów posiada możliwość zakupu karty podarunkowej na zakupy w sklepie internetowym. Wystarczy wiedzieć co lubi osoba, której zamierzamy wręczyć voucher – do wyboru mamy sklepy z odzieżą, biżuterią, bielizną, grami komputerowymi, dekoracjami do domu, sprzętem AGD czy też drogerie. Vouchery kwotowe oferują także najpopularniejsze polskie platformy handlowe, gdzie osoba obdarowywana może kupić do konkretnej kwoty przedmiot u dowolnego sprzedawcy.

Vouchery online to zawsze trafione prezenty – wystarczy tylko że dobrze znamy osobę, którą obdarowujemy. Prezent w postaci kodu czy pliku wysyłanego w załączniku kiedyś wydawałby się absurdalny, w dobie dzisiejszych czasów niestety czasem okazuje się być ostatecznością gdy chcemy wręczyć komuś prezent na odległość. To także prezent, który zawsze zdąży przyjść na czas, gdyż zazwyczaj vouchery generowane są automatycznie. Często osobie obdarowywanej szkoda jest pieniędzy na wakacje, SPA czy zakup jakiejś rzeczy - voucher zmusza ją do takiego zakupu! To co – w tym roku czas na prezenty online?

Licencja: Creative Commons
0 Ocena