Nareszcie nastał grudzień, a co za tym idzie święta Bożego Narodzenia. Wigilia już za pasem, więc najwyższy czas skupić się na przygotowaniach do tego wyjątkowego momentu, kiedy cała rodzina zbiera się przy wspólnym stole. Jest to czas, który skłania do refleksji na temat mijającego roku, ale również niesie za sobą wiele ciepła i radości. W tym szczególnym dniu, jakim jest Wigilia Bożego Narodzenia, warto jest pokazać członkom rodziny i przyjaciołom, jak bardzo nam na nich zależy. 

Data dodania: 2021-12-14

Wyświetleń: 532

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Prezent świąteczny dla nastolatków

Jednak każdy z nas choć raz spotkał się z sytuacją, kiedy znalezienie idealnego prezentu okazało się trudniejsze niż mogłoby się wydawać. Wyjątkowo problematyczne dla wielu osób jest szukanie prezentu dla nastolatków. Na tym etapie życia młodzi ludzie często zmieniają swoje zainteresowania i czasem może nie być łatwo sprostać ich oczekiwaniom. Z tego względu podarunek dla każdego nastolatka musi być dokładnie przemyślany.

Co kupić nastolatkowi na święta?

Z racji tego, że osoby w młodym wieku dopiero odkrywają siebie i ciągle próbują nowych rzeczy, ich pasje stale się zmieniają. Oznacza to, że wszelkie gadżety zostają szybko rzucone w kąt i są zastępowane przez nowe przedmioty, które tylko zabierają miejsce. Warto w takim razie zastanowić się, jaki podarunek nie tylko ucieszy bliskiego nam nastolatka, ale także zapewni mu wspomnienia, które zostaną z nim na długi czas. Jednymi z takich upominków są niewątpliwie prezenty w formie przeżyć, które w zależności od potrzeb osoby obdarowanej, mogą zapewnić niezapomnianą dawkę adrenaliny lub chwilę porządnego relaksu.

Jazda gokartem

Jazda gokartem, realizowana na jednym z kilkunastu torów kartingowych w całej Polsce, to świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności za kierownicą dla nastolatków, którzy z oczywistych względów nie mogą jeszcze brać udziału w eventach organizowanych na prawdziwych torach wyścigowych. Jest to atrakcja, która szczególnie spodoba się miłośnikom motoryzacji śledzącym zmagania kierowców Formuły 1, ponieważ osoba obdarowana sama poczuje się jak za kierownicą prawdziwego bolidu.

Wstęp do rodzinnego parku rozrywki Energylandia

Zabawa w parku rozrywki może dostarczyć wiele frajdy zarówno małym, jak i dużym, dlatego z pewnością żaden nastolatek nie pogardzi voucherem na wstęp do największego tego typu obiektu w Polsce, czyli Energylandii. Jeśli będzie miał wystarczająco dużo odwagi, może wybrać się na jeden z mrożących krew w żyłach rollercoasterów znajdujących się w Strefie Ekstremalnej. Takim prezentem na pewno pochwali się przed kolegami, a ci będą mu zazdrościć rodziny, która funduje mu takie niepowtarzalne przeżycia.

Escape room

Pokoje zagadek to obecnie bardzo modna forma spędzania wolnego czasu wśród ludzi w różnym wieku. Wymaga ona nie lada sprytu i umiejętności logicznego myślenia, a w dodatku daje pretekst do wyjścia z domu i spróbowania czegoś nowego. Może się okazać, że tego typu rozgrywka bardziej przypadnie do gustu obdarowanemu nastolatkowi niż klasyczne gry komputerowe. Co najważniejsze, można w niej uczestniczyć wraz ze znajomymi. W końcu mało który nastolatek woli spędzać czas z rodziną niż z przyjaciółmi. W zależności od lokalizacji escape room może ich przenieść do świata magii, horroru lub na miejsce zbrodni. To od Ciebie zależy, jaką przygodę przeżyje bliski Ci nastolatek i towarzyszące mu osoby.

Gra w laserowy paintball

Gra w laserowy paintball to świetny pomysł na prezent dla nastolatka, który uwielbia rywalizację. W przeciwieństwie do klasycznej formy tego sportu, jest to kompletnie bezbolesna rozrywka. Podczas gry zawodnicy nie używają tradycyjnych kulek z farbą, a laserów, które są rejestrowane za pomocą licznych czujników umieszczonych na ekwipunku gracza. Taki podarunek nada się przede wszystkim dla fana militariów, ale doceni go każdy amator spędzania czasu wolnego w aktywny sposób. Jest to kolejna opcja upominku dla kilku osób, więc i tu bliski Ci nastolatek będzie mógł zaprosić swoich kumpli, aby razem z nimi przeżywać emocje związane ze wspólną rozgrywką, która zawsze daje dreszczyk adrenaliny.

Lekcje gry na instrumencie online

Oczywiście nie każdy nastolatek musi być miłośnikiem sportu, motoryzacji czy militariów. Jedną z najczęściej wybieranych pasji wśród młodych ludzi jest zdecydowanie muzyka. Niestety natłok zajęć i codziennych obowiązków może sprawić, że trudniej jest się zmotywować do podjęcia nowej aktywności. Dobrym rozwiązaniem dla pasjonata muzyki może okazać się zdalna lekcja gry. Lekcje gry na gitarze czy perkusji online to niezobowiązujący początek przygody z instrumentem dla osoby początkującej, a dla doświadczonego muzyka okazja, aby podszkolić swoje umiejętności w komfortowej atmosferze domowego zacisza.


Po więcej inspiracji na prezenty świąteczne dla nastolatków polecamy zajrzeć na stronę Prezentmarzeń oferującą niezliczone podarunki w formie przeżyć.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena