Profil Użytkownika

Czy warto inwestować w ogrzewanie postojowe?

Rodzaj: Artykuł

Lodowate wnętrze samochodu, odśnieżanie, skrobanie lodu z szyb, oczekiwanie aż samochód się nagrzeje, by móc w końcu komfortowo podróżować. Chyba każdy właściciel samochodu zna ten zimowy scenariusz, zwłaszcza jeżeli nie posiada się garażu.

Modne jesienne kurtki męskie

Rodzaj: Artykuł

Jesień to dosyć specyficzny okres w roku, w którym często nie wiemy jak się ubrać. Wychodząc rano do pracy możemy nieźle zmarznąć, a wracając popołudniu zgrzać się na słońcu, które rozpieszcza nas ostatnimi ciepłymi promieniami, zanim na dobre zawita do nas zima.

Bidetta – co to takiego?

Rodzaj: Artykuł

Mimo że bidetta to w łazienkach żadna nowość i od lat wykorzystywana jest gospodarstwach domowych czy łazienkach publicznych, nadal wiele osób nie zna tego konkretnego rozwiązania, jego zalet i funkcjonalności.

Jesień na rowerze - zadbaj o oświetlenie

Rodzaj: Artykuł

Nastała jesień, jednak dla wielu zapalonych rowerzystów nie stanowi ona najmniejszego problemu w poruszaniu się na swoich ulubionych jednośladach. Nie straszne im opady deszczu, mgła, niskie temperatury czy przeszywający zimny wiatr, bowiem przyjemność jaką czerpią z jazdy jest nieporównywalna z niczym innym.

Rękawice narciarskie – co warto o nich wiedzieć

Rodzaj: Artykuł

Rękawice narciarskie to niezbędny element wyposażenia i garderoby każdej osoby wybierającej się na stok, by aktywnie spędzić czas. Wystarczy chwila spędzona na stoku bez rękawic, by raz na zawsze przekonać się o tym, że bez nich ciężko jest mówić o jakiejkolwiek przyjemności czerpanej z jazdy na nartach.

Profil

Marek Zegarek

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
202
Kod partnerski:
/p:27467

Data urodzenia:
1987-01-09
Dołączył:
2012-08-31 13:58:39

Ostatnie logowanie:
07-02-2019