Wózek sportowy to rozwiązanie szczególnie polecane aktywnym rodzicom, którzy chcą wykorzystać spacery z dzieckiem do rozwijania swojej sportowej pasji. Okazuje się jednak, że nowoczesne modele równie dobrze sprawdzą się w czasie codziennych spacerów, jednocześnie stanowiąc skuteczne wsparcie w procesie stopniowego wracania do formy.

Data dodania: 2021-03-29

Wyświetleń: 537

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Wózek sportowy - nie tylko na trening z dzieckiem

Poznaj wózek do biegania z dzieckiem TFK Mono Combi, który oferuje niemal wszystko, czego potrzebują rodzice przez pierwsze 3 lata życia dziecka. Przedstawiamy jego najważniejsze zalety.

Wózek sportowy Mono Combi wyróżnia trwałość, wygoda i funkcjonalność. Został wykonany z wysokiej jakości wodoodpornych materiałów, które zabezpieczają dziecko przed deszczem oraz są łatwe do utrzymania w czystości. Posiada także niezbędną do ochrony buzi dużą rozkładaną budkę. Wyróżnia go natomiast unikalna gondola, która zmienia się w siedzisko, dzięki czemu może być użytkowany już od 1. dnia życia maluszka do 3. roku życia (maksymalne obciążenie to 27 kg!). Producent postawił na rozwiązania, dzięki którym to bardzo dobry wózek do biegania z dzieckiem, ale także idealny model na codzienne spacery. Co sprawia, że model Mono Combi tak szybko podbija serca kolejnych rodziców?

Wózek sportowy Mono Combi - bezpieczeństwo i wygoda

Wózek biegowy Mono Combi to przede wszystkim rozwiązanie na kilka pierwszych lat życia dziecka. To bardzo wygodne, że można korzystać z niego od chwili narodzin aż do 3. urodzin. Jest wyposażony w opatentowaną gondolę, którą można zamienić w siedzisko dla starszego dziecka, gdy tylko dziecko zacznie podejmować próby samodzielnego siedzenia (ok. 5 miesiąca). Warto podkreślić, że można ustawić je zarówno przodem do rodzica, jak i w kierunku świata. Istotnym elementem wyposażenia są także 5-punktowe pasy bezpieczeństwa wzorowane na rozwiązaniach znanych z fotelików samochodowych.

Mono Combi to wózek sportowy wygodny zarówno dla podróżującego w nim dziecka, jak i dla samego rodzica. Warto podkreślić, że jest niezwykle łatwy w użytkowaniu. Dzięki wykorzystanym w jego projekcie materiałom wodoodpornym pozwala na bezproblemowe usuwanie zanieczyszczeń. Producent opatentował także specjalny system składania, który sprawia, że można przygotować go do włożenia do bagażnika w zaledwie kilka sekund. Rodzice doceniają to szczególnie na co dzień, gdy muszą spieszyć się podczas załatwiania codziennych obowiązków. Co ważne, wózek 2w1 Mono Combi posiada również praktyczne schowki i pojemny kosz pod siedziskiem, dzięki czemu na spacerze nie potrzebujecie już dodatkowej torby.

Wózek biegowy na każdy teren

Dla wielu rodziców istotne jest to, że nowoczesny wózek sportowy Mono Combi sprawdza się w niemal każdym terenie. Co ciekawe, producent dał możliwość wyboru kół dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Kupując ten model, można zdecydować się na koła komorowe, które cechuje niebywała wręcz trwałość lub koła pompowane, dzięki którym bez trudu poradzisz sobie z jazdą po każdej nawierzchni. To sprawiło, że wózek 2w1 może być wybierany przez niemal każdego rodzica, niezależnie od miejsca zamieszkania i planowanych spacerów czy treningów. Ogromnym plusem jest także amortyzacja, dzięki której jazda przebiega łagodnie i wyboista droga nie powoduje dyskomfortu dla dziecka.

Wózek 2w1 na trening i na spacery

Wózek 2w1 Mono Combi może być stosowany na co dzień. Już od pierwszego dnia życia dziecka można cieszyć się szeregiem komfortowych funkcjonalności, które wyraźnie podniosą wygodę spacerowania. Co istotne, model jest zatwierdzony do użytku sportowego i sprawdzi się idealnie jako wózek do biegania z dzieckiem. Został wyposażony w specjalną blokadę przedniego koła, która zabezpiecza przed niekontrolowaną zmianą kierunku jazdy. Przed treningiem należy tylko ustawić siedzisko w pozycji siedzącej.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena