Profil Użytkownika

Jak odzyskać skradziony rower?

Rodzaj: Artykuł

Jeśli jesteś zapalonym rowerzystą i utrzymujesz kontakt z innymi fanami dwóch kółek, pewnie często słyszysz o skradzionych jednośladach. Może nawet sam straciłeś rower. Jak można próbować odzyskać skradziony rower i jak zabezpieczyć go przed złodziejami? 

W jaki sposób pracodawca może kontrolować pracowników?

Rodzaj: Artykuł

Sprawdzanie, czy pracownicy rzetelnie wykonują swoje obowiązki, należy do zadań pracodawcy. O ile nie jest to trudne, gdy podwładni pracują w jednym pomieszczeniu, o tyle sprawdzanie pracowników zdalnych i przebywających często w delegacji stwarza więcej problemów. Dzięki nowoczesnej technice jednak nie jest to niemożliwe.

Czy twój alkomat działa prawidłowo?

Rodzaj: Artykuł

Wyniki pokazywane przez alkomat są godne zaufania tylko wtedy, gdy mamy pewność, że urządzenie działa prawidłowo. Jakie są oznaki tego, że alkotester wskazuje nieprawidłowe wyniki i co możemy zrobić w takiej sytuacji? 

Kiedy należy wykonać kalibrację alkomatu?

Rodzaj: Artykuł

Kalibracja alkomatu jest bardzo istotna dla jego prawidłowego funkcjonowania, czyli pokazywania pomiaru zgodnego z rzeczywistością. Jeśli chcesz, żeby twoje urządzenie działało właściwie, to powinieneś pamiętać o kalibracji. Skąd wiedzieć, że nadszedł czas, aby oddać alkomat do serwisu? 

Profil

Joanna Twardawska

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
29
Kod partnerski:
/p:107973

Data urodzenia:
2002-08-04
Dołączył:
2016-08-04 09:02:25
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
25-04-2017