Badania już kilka lat temu pokazały, że pole elektromagnetyczne ma negatywny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy w każdym pomieszczeniu mamy co najmniej kilkanaście urządzeń wytwarzających takie pole. Demonizowane nadajniki sieci komórkowej nie stanowią już takiego udziału w przeciętnym polu elektromagnetycznym. Na co dzień doświadczamy promieniowania telefonów komórkowych, czy innych urządzeń komunikacji bezprzewodowej.

Data dodania: 2023-05-19

Wyświetleń: 360

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jak działa i dlaczego warto mieć miernik pola elektromagnetycznego?

Warto nieco "odizolować" się od miejsc, w których natężenie pola elektromagnetycznego jest zbyt wysokie. Jak zmierzyć takie natężenie? Niezbędny będzie miernik natężenia pola elektromagnetycznego. Jak to działa i dlaczego warto go mieć? O tym w dzisiejszym artykule.

Mierniki pola elektromagnetycznego – zasada działania

Natężenie pola elektromagnetycznego zależy bezpośrednio od ilości aktualnie włączonych urządzeń elektronicznych. Każde z nich wytwarza takie pole. Możesz je z łatwością zmierzyć miernikiem pola elektromagnetycznego. Obsługa urządzenia jest bajecznie prosta. Uruchamiasz miernik, po czym rozpoczynasz pomiar. W kilka sekund miernik wskazuje Ci wartość pola. Większość mierników wyposażonych w diodę pokażą Ci za jej pomocą, co oznacza dane wskazanie. Miernik jest więc bardzo prosty w użyciu. Miernikiem pola elektromagnetycznego zbadasz wartość pola praktycznie w każdym miejscu. Możesz zacząć od pomiarów w swoim mieszkaniu. Znajdziesz w nim pomieszczenie, w którym miernik wskaże nieszkodliwą wartość? Jeśli Ci się to uda, należysz do nielicznych. Dla większości znalezienie pokoju wolnego od wysokich wartości natężenia pola elektromagnetycznego jest praktycznie niemożliwe. Przebywanie w miejscach o zbyt dużych wartościach natężenia pola elektromagnetycznego jest szkodliwe dla Twojego zdrowia i samopoczucia. Wyposaż się w miernik pola elektromagnetycznego i działaj!

Jakie korzyści zapewnia miernik pola elektromagnetycznego?

Miernik natężenia pola elektromagnetycznego umożliwia Ci dokładne zapoznanie się z wartościami pola w Twoim otoczeniu. Takie dane pozwolą Ci przeorganizować swoje życie. W jaki sposób? Być może pracujesz/spędzasz dużo czasu w pokoju, który cechuje najwyższa wartość natężenia pola elektromagnetycznego w całym Twoim mieszkaniu. Wystarczy zmienić lokację swojego stanowiska pracy na takie, w którym dawki promieniowania są bezpiecznie. Wpłynie to pozytywnie na Twój bieżący nastrój, a w wieloletniej perspektywie pozwoli Ci nawet uniknąć nowotworu.

Nie jesteś w stanie uniknąć oddziaływania wszelkich pól elektromagnetycznych w otoczeniu. Nie unikniesz promieniowania nadajników telefonii komórkowej, czy innych tego typu obiektów. Możesz jednak działać we własnym zakresie, tworząc przestrzeń o niskich wartościach pola elektromagnetycznego.

Niezbędnym narzędziem do tworzenia zdrowej przestrzeni, wolnej od nadmiernej dawki promieniowania jest miernik pola elektromagnetycznego. Pojawia się pytanie – jaki miernik wybrać? Miernik pola elektromagnetycznego powinien być:

  • kompaktowy, żebyś mógł go komfortowo wszędzie zabrać,
  • łatwy w użyciu, żebyś mógł od razu wdrażać zmiany, zamiast zastanawiać się, co oznacza dany parametr,
  • dokładny, żeby wprowadzone zmiany przyniosły realne rezultaty,
  • inteligenty, żeby zapamiętywał pomiary z ostatnich kilku tygodni, czym wykluczyłby konieczność zapamiętania/zapisania danych pomiarów,
  • funkcjonalny, żeby mierzył wartość pola w danym momencie oraz wartość promieniowania przyjętego w ciągu ostatnich kilku godzin, czy dni.

Taki właśnie jest miernik pola elektromagnetycznego Milerd HiRange – www.milerd.pl. Kliknij i sprawdź sam!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena