Masz pomysł na biznes, masz miejsce, w którym chcesz go rozpocząć. Okazuje się jednak, że pomieszczenie jest zupełnie niestandardowe. Nie wiesz, jak ugryźć temat, by wykorzystać maksymalnie przestrzeń. To nie koniec świata!

Data dodania: 2019-10-17

Wyświetleń: 1285

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

 Aranżacja sklepu - dlaczego jest ważna?

Aranżacja sklepu jest bardzo ważna, ale nie jest twoim zadaniem. Nie musisz się na tym znać - Ty musisz znać się na biznesie. Projektowanie sklepu to zadanie dla profesjonalisty. Oddając je w ręce projektanta, zyskujesz gwarancję realizacji kilku podstawowych założeń. Jakich?

 

Nie obawiaj się - wszystkie Twoje sugestie zostaną wysłuchane

 

Oddanie projektu w ręce architektów nie oznacza braku wpływu na jego tworzenie. To przede wszystkim Ty masz być zadowolony z realizacji, dlatego na pewno na początku zostaniesz zapytany o Twoje oczekiwania. Następnie projektant przedstawi swoją wizję, uwzględniając je.

 

Może się też okazać, że Wasze wizje są różne. Jednak w tym wypadku naprawdę warto zaufać profesjonaliście. Patrzy on na projekt zdecydowanie szerzej niż Ty i ma większe doświadczenie. Może się okazać, że bierze pod uwagę znacznie więcej zmiennych. Na przykład ergonomię mebli, wygodę poruszania się w sklepie, przestrzeń do przechowywania.

 

od1

 

Zyskaj meble na wymiar do nietypowego wnętrza

 

Aranżacja sklepu jest niezwykle trudna zwłaszcza wtedy, gdy mamy do czynienia z nietypowym i niewymiarowym wnętrzem. Ponieważ często zmieszczenie w nim standardowych, gotowych mebli jest niemożliwe. Wtedy projektanci mogą zaprojektować meble specjalnie dla Ciebie.

 

Klienci często wybierają lady sklepowe na wymiar. Po pierwsze ze względu na możliwość dostosowania ich do swoich potrzeb. Na przykład pod względem personalizacji wnętrza, ilości szuflad, wysokości lady (w zależności czy planujemy przy niej stać, czy siedzieć). Lada sklepowa to także idealny mebel do pełnienia funkcji reprezentacyjnej. Można zaprojektować ją w barwach kojarzących się z Twoją firmą oraz umieścić na niej logo. Podobne zabiegi możliwe są także na reszcie mebli.

 

 

Nie martw się o koszty - wcale nie muszą być większe!

 

Klienci często martwią się tym, że do ceny mebli sklepowych będą musieli doliczyć cenę za projekt. Niepotrzebnie! Coraz więcej firm meblarskich oferuje w cenie wyposażenia zarówno meble, jak i aranżację i projekt sklepu. Dzięki temu możesz mieć w rozsądnej cenie kompleksową obsługę.

 

Na nią składać się będzie nie tylko kwestia zagospodarowania wnętrza meblami, ale także kolorystyka ścian, dodatki, oświetlenie. W każdej nurtującej Cię sprawie możesz się także zwrócić do projektantów. Z pewnością odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą zgodnie ze swoją wiedzą, praktyką oraz najnowszymi trendami.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena