Wyposażenie sklepu ma ogromny wpływ na postrzeganie naszej marki przez Klientów. Dobre wrażenie robi się tylko raz, zwłaszcza w branży retail. Jakie meble pasują do luksusowych produktów? Jak urządzić salon obuwniczy, butik lub sklep jubilerski?

Data dodania: 2022-12-13

Wyświetleń: 288

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Wyposażenie sklepu w eleganckim stylu

Meble do sklepu z luksusowymi produktami

Sklep z dobrami luksusowymi kojarzony jest z takimi wartościami jak jakość, prestiż i elegancja. Takie też powinno być wyposażenie sklepu. Dobra luksusowe wymagają właściwej oprawy. Jeśli meble w sklepie wyglądają nieestetycznie, Klienci od razu to zauważą.

W eleganckich wnętrzach pożądane są meble wykonane z drewna oraz szkła. Niezwykle gustownie wyglądają szklane witryny. Są one zamykane na klucz, co jeszcze bardziej podnosi rangę prezentowanych produktów. Oświetlenie witryny dodaje blasku i kieruje uwagę Klientów na cenny towar.

Do sklepów luksusowych pasują eleganckie meble, takie jak:
– drewniane regały,
– szklane witryny,
– chromowane stojaki na ubrania,
– stoliki ze szklanym blatem.
– lady sklepowe z elementami drewna.

Dobrze prezentuje się stonowana kolorystyka: biel, czerń oraz odcienie szarości, na przykład antracyt. 

Zachowawczość wyposażenia przełamują złote dodatki. Zwłaszcza że w tego rodzaju wnętrzach ważna jest dbałość o detale. Dodatkami mogą być pozłacane ekspozytory na produkty, lustra w ozdobnej ramie czy szklane wazony z kwiatami.

Przy urządzaniu eleganckiego sklepu należy pamiętać o umiarze. Nadmiar błyszczących ozdób czy nadużywanie koloru złotego może przynieść skutek odwrotny od oczekiwanego. 

Produkty warto umieszczać w rozsądnej ilości, co spotęguje efekt ekskluzywności.


 
Meble od producenta – dlaczego warto

Wybierając meble do sklepu z trwałych, solidnych materiałów, unikamy uszczerbku na wizerunku sklepu. Choć takie wyposażenie wydaje się droższe, to w dłużej perspektywie jest bardziej opłacalne. Pamiętajmy, że meble od sprawdzonego producenta posłużą nam przez lata. Z kolei kiepskie meble trzeba będzie za chwilę wymienić. Na tanich meblach oszczędzamy więc tylko pozornie i to na krótką chwilę.

Gdzie więc zakupić meble? Najlepiej u sprawdzonych firm, które zajmują się wyposażaniem sklepów. Renomowani producenci tworzą meble od podstaw, kontrolując wszystkie etapy produkcji. Od wyboru materiałów, nadzoru pracy na linii produkcyjnej, aż po dostawę i montaż mebli w sklepie.

Jeśli wnętrze sklepu ma nietypowy układ, u producentów zamówimy meble na wymiar. To jednocześnie świetna opcja dla osób, które mają już określoną wizję wyposażenia.

Profesjonalna firma zrealizuje meble według naszego pomysłu. Wykona projekt mebli, a nawet całego wnętrza.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena