Udany seks w pozytywny sposób wpływa na ogólne zadowolenie z życia i pośrednio sprawia, że łatwiej jest osiągać zamierzone cele. Co zrobić, gdy Twoje kontakty seksualne trwają zaledwie kilka sekund? Jak stać się pełnowartościowym facetem i w końcu zadowolić każdą partnerkę?

Data dodania: 2018-07-28

Wyświetleń: 672

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 1

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jak opóźnić wytrysk? Skuteczne metody na przedłużenie stosunku

Osoby cieszące się udanym życiem seksualnym, zwykle posiadają znacznie wyższe poczucie własnej wartości oraz lepiej radzą sobie z codziennymi problemami. Ma to związek między innymi z brakiem frustracji, którą odczuwają osoby niemogące zaspokoić siebie lub swojego partnera.

Przedwczesny wytrysk to nie tylko problem mężczyzn rozpoczynających współżycie!

Przedwczesny wytrysk nie jest rzadkością. Nie daj sobie wmówić, że jesteś jedyny, a już na pewno nie obwiniaj się za to, że nie jesteś w stanie wystarczająco cieszyć się bliskością i kończysz, zanim tak naprawdę zaczniesz.

Jak zapobiec przedwczesnemu wytryskowi

Zapomnij o błędnych wzorcach! Myślisz, że każdy mężczyzna może uprawiać seks godzinami? Mylisz się! Przeciętny Europejczyk jest w stanie cieszyć się współżyciem zaledwie kilka lub kilkanaście minut i jest to całkowicie normalne. Problem przedwczesnego wytrysku występuje wówczas, gdy nie jesteś w stanie nawet rozpocząć współżycia, w od momentu podniecenia do szczytowania upływa zaledwie kilkanaście lub kilkadziesiąt sekund.

O przedwczesnym wytrysku mówmy, gdy ejakulację wywołuje nawet niewielkie podniecenie i nie pozwala ona rozpocząć penetracji lub rozpoczyna się zaraz po zbliżeniu. Jakie są przyczyny przedwczesnego wytrysku?

Najczęstsze przyczyny szybkiej ejakulacji

Przedwczesny wytrysk powodują różnorodne czynniki. Wśród nich wyróżniamy między innymi:

  • Zbyt rzadkie uprawianie seksu;
  • Zaburzenia emocjonalne;
  • Stres i przemęczenie;
  • Złe doświadczenia i traumy związane ze współżyciem;
  • Samodzielne zaspokajanie potrzeb seksualnych;
  • Problemy neurologiczne;
  • Choroby układu moczowo-płciowego;
  • Nadwrażliwość żołędzi prącia

Działanie tabletek Climax Control zostało potwierdzone nie tylko przez mężczyzn je stosujących, ale także lekarzy. Preparat przywraca odpowiedni poziom sterotoniny w organizmie, dzięki czemu likwiduje problem nadwrażliwości penisa na bodźce oraz jest źródłem cennych i w pełni naturalnych związków, które pozytywnie wpływają na utrzymanie erekcji i męskie funkcje seksualne. Oryginalny preparat kupisz tutaj: http://medicot.pl/produkt/climax-control-tabletki-na-opoznienie-wytrysku.

Każdy z tych czynników może powodować problem z zapanowaniem nad podnieceniem i prowadzić do stałych lub okresowych kłopotów w życiu seksualnym, dlatego należy znaleźć przyczynę dolegliwości i postarać się ją zniwelować.

Niestety nie zawsze problem ma podłoże, które można dokładnie określić i wykluczyć przyczynę. Należy, więc postarać się poprawić jakość życia erotycznego za pomocą powszechnie dostępnych środków np. żeli i kremów opóźniających wytrysk, specjalnych prezerwatyw przedłużających stosunek oraz suplementów, które cieszą się coraz większym zaufaniem mężczyzn, zauważających u siebie nie tylko objawy przedwczesnej ejakulacji, ale także zaburzenia erekcji lub brak libido.

Wszelkie żele, maści i prezerwatywy działają jedynie na zewnątrz organizmu, zmniejszając nadwrażliwość penisa na bodźce, dlatego nie zawsze okazują się skuteczne. Z tego względu, warto ich stosowanie uzupełnić działaniem suplementów diety o naturalnym składzie, do których zalicza się preparat o nazwie Climax Control.

Najskuteczniejszy Środek na opóźnienie wytrysku

Sprawdź i przekonaj się, że możesz pokonać problem przedwczesnego wytrysku szybciej, niż Ci się wydaje! Postaw na sprawdzoną moc polecanego przez mężczyzn i dostępnego bez recepty leku na przedwczesny wytrysk o udowodnionej klinicznie skuteczności działania i ciesz się udanym współżyciem, niezależnie od wieku! Warto także sprawdzić posty na naszym forum dotyczące sposobów n opóźnienie wytrysku http://medicot.pl/forum/dla-mezczyzn/sposoby-na-opoznienie-wytrysku

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena