Czy miałeś czasem wrażenie, że podobasz się dziewczynie i chciałaby ona abyś do niej podszedł i poderwał, ale nie wiedziałeś co robić? Czy wydawało Ci się kiedyś, że jakaś nieznajoma dziewczyna przygląda Ci się ukradkiem? Oto sprawdzony sposób, który pozwoli Ci poderwać dziewczynę, która jest Tobą zainteresowana.

Data dodania: 2008-07-05

Wyświetleń: 15431

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Idąc sobie ulicą, większość z nas rozgląda się z ładnymi dziewczynami. Kiedy się jakaś pojawi, obcinamy ją;) To całkowicie normalne, większość facetów tak ma. Po prostu rozglądamy się za ładnymi dziewczynami, ale czy kobiety robią to samo?

Czy kobieta idąc chodnikiem, będąc w szkole czy pracy, bawiąc się na imprezie też patrzy się na mężczyzn? Zgadnij…

Jasne, że się patrzy i obserwuje tych atrakcyjnych. Może kobiety nie wyobrażają sobie od razu, jak przerabiają z nim całą Kamasutrę (jak to jest w przypadku wielu mężczyzn), ale również patrzą na przystojnych mężczyzn albo takich, którzy po prostu je interesują.

Wielu z nas nigdy tego nie zauważy. Nigdy nie zauważy, że jakaś kobieta przygląda mu się i nie będzie w stanie odczytać tego jako zachęcenie “Chodź i uwiedź mnie”. A tymczasem takie coś naprawdę się dzieje i wielu z nas tylko przez swoja nieuwagę przepuściło masę okazji, aby zdobyć kobietę , która już jest Tobą zainteresowana.

Skąd dowiedzieć się, że ona jest Tobą zainteresowana?

Oczywiście ona Ci tego nie powie. Kobiety są tak wychowane, że nie podchodzą do mężczyzn i nie mówią: “Podobasz mi się…”. One wysyłają znaki. Tak dokładnie specyficzne znaki.

Kobiety wysyłają określone znaki zainteresowania. Zwykle te znaki “wysyłane” są oczami na przykład:

Dziewczyna idzie na wprost Ciebie i patrzy Ci się głęboko w oczy, a następnie uśmiecha. To może być oznaka zainteresowania.

Jeśli siedzisz w pociągu albo autobusie, a dana dziewczyna bez powodu siada blisko Ciebie, to może to być oznaka zainteresowania Tobą.

Kiedy dziewczyna siedzi obok Ciebie i zaczyna poprawiać włosy, kręcić się, robić sobie makijaż i ogólnie robić wszystko, żeby zwrócić na siebie Twoją uwagę, to również może być oznaką zainteresowania.

Jeśli wiesz, co to jest patrzenie strefowe, to możesz ją obserwować i jeśli zauważysz, że odwraca się w Twoją stronę, to może to być oznaka zainteresowania.

Pamiętaj, że oznaka zainteresowania nie oznacza - bierz mnie tu i teraz.


Jednak jeśli dostrzeżesz kilka takich oznak zainteresowania albo będziesz miał przeczucie, że to jest to, to możesz zacząć działać. Pamiętaj, że Ty wykonujesz pierwszy krok. Kobieta daje Ci oznakę zainteresowania, ale pierwszy krok robisz TY i tylko TY. Jeśli go nie zrobisz, to dołączysz do grona facetów, którzy całe życie czekają, aż jakaś dziewczyna do nich podejdzie, co się nie zdarza.

Dobra tak więc co zrobić skoro wiesz już, że ona może być Tobą zainteresowana.


Kiedy widzisz, że kobieta jest Tobą zainteresowana (daje Ci sygnały, o których pisałem) podejdź do niej, uśmiechnij się ładnie i powiedz:

“Hej wyglądasz na osobę, którą powinienem poznać. Ale teraz bardzo się spieszę. Mimo wszytko nie chcę przepuścić okazji, do poznania kogoś takiego jak Ty. Chciałbym się z Tobą spotkać gdzieś, gdzie moglibyśmy pogadać chwilę. Masz maila?”

Ona mówi: Mam
Ty wyciągasz kartkę i długopis i mówisz: „To pisz” - nic więcej samo „Pisz”
Ona ładnie pisze, a Ty się uśmiechasz i odchodzisz.

Bardzo ważne jest, abyś wszystko załatwił z uśmiechem i będąc spokojnym i wyluzowanym. Wiem, że może to przychodzić dość trudno, ale niestety musisz być uśmiechnięty i wyluzowany. najlepiej przećwicz całość na sucho. Sam ze sobą przećwicz cały dialog nawet kilka razy. Ćwicz!

Ważne jest to również, w jaki sposób mówisz to wszytko. Jeśli masz nastawienie w stylu „O wspaniała niewiasto. Szczęśliwy ten dzień, w którym me oczy ujrzały Cię i chwała Ci, że spojrzałaś na mnie…”.

Takie podejście oznacza, że jesteś zdesperowany że, zamiast stawiać się z nią co najmniej na równi, stawiasz ją na piedestale, jako kogoś lepszego do siebie. Tego kobieta nie chce.

Nie powinieneś mieć też stylu “Dzolero” i mówić: “Hey maleńka dzisiaj zapaliła się Twoja szczęśliwa gwiazda. Masz szczęście, że pojawiłem się w Twoim życiu…”

Raczej powinieneś mieć podejście luźne. Czyli takie, które nie pokazuje, że jesteś zdesperowany albo że masz jakieś kompleksy czy poczucie niższej wartości w porównaniu z nią. Zachowuj się tak jakbyś podchodził do kumpla i w taki sposób z nią rozmawiaj (tyle że nie przeklinaj).

Pamiętaj, że rozpoznanie tych sygnałów i przeprowadzenie akcji "jak zdobyć kobietę" wcale nie jest proste. Może Ci zabrać trochę czasu, zanim zaczniesz odróżniać poszczególne sygnały i nie przejmuj się, jeśli zostaniesz raz czy dwa odrzucony.

Miej na uwadze, że jeśli ona Cię odrzuci, to nie oznacza, że ona odrzuca dokładnie Ciebie jako osobę (Jana Kowalskiego z Warszawy) tylko odrzuca obcego, nieznajomego. Nie bierz do siebie jej odmowy i nie traktuj ją jako coś osobistego.


Jeśli chcesz dowiedzieć sie więcej na temat uwodzenia kobiet i ściągnąć cztery darmowe raporty, to kliknij teraz na poniższy link:

Jak poderwać dziewczynę
Licencja: Creative Commons
0 Ocena