Elegancko wyglądający długopis to bardzo istotny szczegół, na który chcąc nie chcąc wiele osób zwraca swoją uwagę.

Data dodania: 2014-11-11

Wyświetleń: 1613

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Potrzeba posiadania stylowego długopisu dotyczyć będzie zarówno osób korzystających z tego przedmiotu jak i tych, w których obecności zostanie on użyty chociażby w celu złożenia ważnego podpisu. Jest to dość ważny i bardzo widoczny element każdego spotkania biznesowego. Co prawda bardzo często wiele osób zwraca uwagę w głównej mierze na odpowiedni wygląd i czyjąś prezencję podczas trwania spotkania. Należy jednak pamiętać, że zazwyczaj głównym celem każdego tego rodzaju spotkania bywa zawarcie umowy. Zawarcie umowy z kolei przekłada się na potrzebę złożenia podpisów zobowiązujących obie jej strony do przestrzegania zapisów się w niej znajdujących. Wygląd i marka długopisu, zatem na pewno świadczy w jakimś stopniu o kimś, z kim podpisujemy umowę jak też o nas samych. Najgorsze, co może lub mogłoby się przydarzyć to naturalnie brak długopisu w momencie składania podpisu. Jest to naturalnie tylko jeden z przykładów, które dotyczą potrzeby posiadania eleganckiego długopisu.

W naszym codziennym życiu, czy nam się to podoba czy też nie, spotkamy się z wieloma podobnego rodzaju sytuacjami, podczas, których długopis będzie ogrywał pierwszoplanową rolę. Podpisy umów między firmami, wspomniane spotkania biznesowe czy nawet najprostsze złożenie podpisu w kancelarii lub innym podobnym miejscu. Niezależnie od miejsca i sytuacji jakiś najbardziej powszednio – zwykły, plastikowy i typowo jednorazowy długopis nie będzie w stanie wywrzeć dobrego wrażenia na kimś obok. Jeżeli już zdoła to zrobić, to wywrze on raczej negatywne skojarzenia. Dlatego też składając nieco częściej jakiś wiążący podpis warto poświęcić pewne środki na zakup markowego i elegancko wyglądającego długopisu. Zakup tego przedmiotu może odbyć się także w formie prezentu pod choinkę lub z okazji jakiejś innej uroczystości o charakterze typowo okolicznościowym.

Podarunek w formie stylowego długopisu w doskonały sposób sprawdzi się, jako upominek od męża dla żony i odwrotnie jak też od pracowników dla „szefa” firmy. Rozwiązań i możliwych zastosowań w tym zakresie jest bardzo wiele i w zasadzie od nas samych zależy tylko i wyłącznie, komu i jak podarujemy mniej lub bardziej elegancki długopis.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena