Lubisz się wyróżniać? Cenisz sobie oryginalne gadżety, które charakteryzują się oryginalnym stylem? Jeśli tylko masz taką sposobność to stawiasz na przedmioty nietuzinkowe i szukasz czegoś, co by odzwierciedlało Twój indywiduany styl? Stare powiedzenie mówi “diabeł tkwi w szczegółach”. Właśnie dlatego na Twój wizerunek i sposób w jaki postrzegają Cię inni, składa się wiele drobnych elementów. 

Data dodania: 2022-01-10

Wyświetleń: 559

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Długopis, który wyraża Ciebie!

Manifestować swój oryginalny gust można na wiele różnych sposobów. Ale czy wiedziałeś, że to czym piszesz też może mieć na to wpływ?

Co mówi o Tobie długopis?

Wszyscy na co dzień posługujemy się długopisami. Czasami są to długopisy z sieciówek, czasami jakieś gadżety reklamowe, które dostaliśmy przy okazji. Z reguły nie przywiązujemy większej wagi do tego, czym piszemy. Liczy się efekt, czyli zanotowanie informacji. A jednak długopisy mamy wszyscy i posługujemy się nimi codziennie. Skoro tak jest, to może wykorzystać ten fakt i sprawić sobie długopis inny od reszty? Taki, który będzie coś mówił o nas?

Długopisy bardzo różnią się od siebie. Te tańsze wykonane są z plastiku, proste w budowie i formie. Bywają mało wygodne i szybko męczą rękę. Te trochę droższe miewają w miejscu ułożenia palców gumkę, która amortyzuje nacisk, dzięki czemu komfort pisania wzrasta. Są też perełki. Długopisy o przemyślanym kształcie, uwzględniającym anatomiczne potrzeby. Wykonane z trwałych materiałów jak np.stal nierdzewna. Dodatkowo pięknie zdobione, gdzie precyzję wykonania widać od końcówki piszącej, aż po samą skuwkę. Dobrej jakości długopis jest droższy od zwykłych plastikowych, ale jest także trwały i posłuży nie kilka tygodni, lecz lat. Bo kto wymienia wkłady w tanich długopisach? Natomiast w długopisie, który jest Twoim ulubionym i odzwierciedla Ciebie, warto to zrobić.

W jaki sposób długopis może nas wyrażać? Zastanówmy się. Nawet kiedy wybieramy z pozoru nieistotne rzeczy, kierujemy się swoim gustem. Jeżeli mamy do wyboru chociaż dwa przedmioty, najczęściej jeden z nich podoba nam się bardziej. Tak samo z długopisami. Jednej osobie będą podobały się grubsze, masywniejsze innej cieńsze i delikatniejsze. Ktoś wybierze klasyczne połączenie czerni ze złotem, a jeszcze ktoś inny ekstrawagancki kolor, który rzuca się w oczy. Jedni wolą gładkie, bez  ozdób, inni zdecydują się na te zdobione np. kamieniami Swarovskiego. Długopis niby jest tylko narzędziem do pisania, ale poprzez szeroki wybór modeli, naprawdę można wyrazić siebie i swój charakter, temperament. Osobisty długopis można dobrać nawet do stylu ubierania się lub zawodu, który wykonujemy. Widząc osobisty długopis danej osoby, można wysnuć pewne wnioski na jej temat.

Jaki długopis wybrać?

Taki jaki czujesz, że wyraża Ciebie. Możesz to zrobić poprzez kolor długopisu, motyw, którym na nim się znajduje lub dodatki, które go zdobią.
Szeroką gamę oryginalnych długopisów posiada marka Parker. Szczególnie warto zwrócić uwagę na kolorowe długopisy z serii Jotter lub o bardziej wyprofilowanym kształcie Urban. Przepiękne natomiast są długopisy z serii Sonnet. Wyróżniają się wspaniałym złotym wykończeniem, połączonym z kolorem czerwonym, granatowym i czarnym. Natomiast seria IM Premium prezentuje subtelne kolory, ale z designerskim szlifem, który nadaje im niepowtarzalny styl.

Wszystkie modele są dostępne na stronie https://alepioro.pl/ . Zobacz i wybierz swój wyjątkowy długopis!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena