Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Od zawsze pasjonowałam się savoir-vivre'em, etykietą obowiązującą w biznesie, psychologią wyglądu oraz wizerunkiem ludzi. Odkryłam, że mogę połączyć pracę zawodową z pasją i obecnie, od kilku lat, przekazuję swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną, prowadząc warsztaty oraz konsultacje indywidualne z zakresu etykiety biznesowej, etykiety wyglądu, savoir-vivre'u przy stole oraz stylizacji wizerunkowej. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, z empatią, dostosowując wskazówki do osoby, pozycji zawodowej i charakteru pracy. Współpracuję z prasą, rozgłośniami radiowymi oraz portalami internetowymi jako ekspert ds. etykiety.

Moja praca to

Z wykształcenia jestem marketingowcem i PR-owcem; z doświadczenia człowiekiem sprzedaży bezpośredniej; z zamiłowania trenerem, doradcą wizerunku i etykiety.

Pokaż więcej

Profil

Dorota Szcześniak-Kosiorek

Autor
Napisz wiadomość

Od zawsze pasjonowałam się savoir-vivre'em, etykietą obowiązującą w biznesie, psychologią wyglądu oraz wizerunkiem ludzi. Odkryłam, że mogę połączyć pracę zawodową z pasją i obecnie, od kilku lat, przekazuję swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną, prowadząc warsztaty oraz konsultacje indywidualne z z ...

Artykułów:
6
Kod partnerski:
/p:12063

Data urodzenia:
1976-05-21
Dołączył:
2009-06-26 17:37:52
Miasto:
Warszawa i okolice
Województwo:
Mazowieckie

Ostatnie logowanie:
29-04-2011