W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami Euro 2012, naturalnie wzrasta ogólne zainteresowanie piłką nożną i wszystkim, co jest z nią związane. W salonach gier oraz barach, gdzie uprawia się sporty towarzyskie, popularność zyskują sobie piłkarzyki stołowe, czyli kultowa już gra z dzieciństwa. Czy warto zakupić sobie taki sprzęt do domu?

Data dodania: 2012-05-31

Wyświetleń: 2027

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Pierwsza reakcja większości czytelników na postawione powyżej pytanie będzie z pewnością nieco negatywna. Postaram się jednak przekonać Was do tego, że piłkarzyki to naprawdę świetna zabawa, na którą można pozwolić sobie także w domu.

Po pierwsze, aby wyprowadzić większość osób z błędu, pragnę zauważyć, że w dzisiejszych czasach kupno stołu do piłkarzyków nie jest już inwestycją, na którą stać tylko właścicieli barów oraz salonów gier. Już za niecałe 300 zł możemy sprawić sobie pełnowymiarowy stół, który powinien spełnić nasze oczekiwania, jeśli chodzi o dostarczanie wysokiej jakości rozrywki. Jeśli interesuje nas kupno piłkarzyków dla dzieci, za jeszcze niższę cenę możemy zakupić specjalnie przystosowane dla maluchów stoły. Całkiem przystępnie, nieprawdaż?

Oczywiście jeśli jesteśmy wielkimi miłośnikami tego sportu towarzyskiego, a być może nawet marzy nam się profesjonalna gra na turniejach, dobrze byłoby wyłożyć nieco więcej grosza, aby zakupić stół dla profesjonalistów. Tego rodzaju stoły zaczynają się mniej więcej od 800 zł, jednak wiele popularnych modeli jest nawet kilka razy droższych. Stoły profesjonalne wyróżniają się przede wszystkim większą wytrzymałością, wagą, a także wyższą jakością materiałów, z których wykonane są wszystkie elementy.

Podsumowując, posiadanie stołu do piłkarzyków nie jest żadnym luksusem, na który mogą pozwolić sobie jedynie bogatsi. W większości przypadków koszt piłkarzyków jest nawet kilkukrotnie niższy niż stołu bilardowego czy też tenisowego. Niejednokrotnie wydajemy większe sumy na sprzęt sportowy, z którego korzystamy jedynie sezonowo, a przecież w piłkarzyki można grać przez cały rok, a przy tym świetnie się bawić. Jeśli zatem ktoś dobrze wspomina tę grę z dzieciństwa, nie powinien żałować pieniędzy włożonych w jej zakup.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena