PODŚWIADOMOŚĆ WYKONUJE TWOJE ROZKAZY.   Wszystkie!  Większaść z nas nie zdaje sobie z tego sprawy.
„Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza”  Albert Einstein

Data dodania: 2012-03-07

Wyświetleń: 7799

Przedrukowań: 1

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nieważne ile masz lat, czy jesteś młodym, energicznym człowiekiem, czy też ustabilizowanym czterdziestolatkiem – moc podświadomości pracuje dla nas intensywnie całe życie, czuwając nad nami dzień i noc, wystarczy tylko znać i wierzyć w tę głęboką prawdę, co znacznie ułatwia egzystencję :-)

Na całym świecie ludzie korzystają z mocy podświadomości, aby układać sobie życie, realizować cele i marzenia, spełniać się zawodowo, jako jednostka lub też spełniać jakiekolwiek inne ludzkie zachcianki. I to naprawdę działa! Wystarczy wierzyć, wystarczy zmienić złe nawyki niepoprawnego myślenia, aby odmienić swój los. Jak wiadomo, łatwo mówić, trudniej zrobić :-) Oczywiście, że tak jest w wielu przypadkach. Jednak jeżeli ktoś usilnie czegoś pragnie, nie będzie dla niego  problemem przestawienie się na pozytywne myślenie, z chęcią poświęci czas na pozytywne sugestie. Kiedy już raz człowiek zagłębi się ku wnętrzu i znajdzie spełnienie swoich najgorętszych pragnień, kiedy odnajdzie porozumienie z własną podświadomością, jego życie ukaże się w jasnym świetle, oddali niepotrzebne, banalne troski i pokocha życie, które z łatwością może sobie kreować sam.

„Naucz się w pełni korzystać z danego ci umysłu. Jak wiadomo, istnieją w nim dwa odrębne obszary: z jednej strony, sfera świadoma, kontrolowana rozumem, z drugiej zaś – sfera podświadoma, niedostępna prawom logiki. Rozumujesz przy pomocy umysłu świadomego, a twoje nawyki myślowe przejmuje podświadomość, by przekazanej myśli nadać potem kształt. Warstwy podświadome są siedliskiem uczuć i stanowią sferę twórczą. Jeśli pomyślisz o dobru, powstanie z tego dobro, natomiast złe myśli sprowadzają zło. Na tym  - i na niczym innym – polega funkcjonowanie twojego umysłu”.

„W naszym ujęciu decydujący jest fakt, że podświadomość zaczyna natychmiast urzeczywistniać wszelkie otrzymane inspiracje. Równie ciekawym, jak wnikliwym odkryciem jest to, że podświadomość jednakowo poddaje się zarówno dobrym, jak i złym myślom, i odpowiednio reaguje. Negatywne myśli niosą zatem niepowodzenia, rozczarowania i nieszczęścia. Jeśli jednak wypracujesz harmonijne i pozytywne nawyki myślowe, zaznasz zdrowia, powodzenia i dobrobytu. Kiedy już nauczysz się kierować uczucia i myśli na właściwe tory, spokój ducha i fizyczne zdrowie na pewno przyjdą same. Czegokolwiek zapragniesz i przyjmiesz w duchu za już urzeczywistnione, podświadomość uzna za fakt i niezwłocznie wykona. Twoim zadaniem jest tylko przekonać podświadomość – już ona zatroszczy się o to, by zapewnić ci zgodnie z życzeniem zdrowie, harmonię lub uznanie zawodowe. To w twoich rękach spoczywa władza rozkazodawcza – twoja podświadomość słucha i wiernie urzeczywistnia rozkazy. Prawo twojego umysłu brzmi następująco: Twoje świadome myśli i wyobrażenia wywołują analogiczną reakcję podświadomości”.

Możemy kształtować swój los, swoje życie, kierować nim, lecz nie wszyscy tak uważają. Ci, którzy wierzą, że tak właśnie jest i stosują moc podświadomości w życiu codziennym, mają po prostu łatwiej. Chodzi tu oczywiście o sugestie pozytywne i w pełni świadome, które przekazujemy do naszego umysłu pod postacią krótkiej modlitwy-pragnienia- formuły, wyobrażeń, wizualizacji.  Faktem jest, że moc podświadomości stosuje KAŻDY, jednak nie każdy zdaje sobie z tego sprawę.

„Tak więc możemy swobodnie powiedzieć, że naszymi myślami kreujemy rzeczywistość i w znacznej mierze od nas samych zależy, jaka ta rzeczywistość będzie. Jeżeli nasz myśli będą negatywne, to raczej nie możemy spodziewać się, by napotkały nas pozytywne rzeczy. Automatycznie niejako zamkniemy się na wszystko, co pozytywne. Jeśli zaś nasze myśli będą pozytywne, to pozytywne nastawienie do świata spowoduje, że i świat będzie nas inaczej traktował”.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena