Organizacja konferencji opiera się aktualnie nie tylko o zagospodarowanie czasu w godzinach służbowych, ale także tego, który pozostaje wolny. Jest to bowiem niepowtarzalna okazja do efektywnej, bo realizowanej w miłej atmosferze, motywacji pracowników.

Data dodania: 2011-01-04

Wyświetleń: 1441

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Dziś każdy pracodawca, który nastawia się na osiągnięcie wyznaczonego celu, zdaje sobie sprawę z potrzeby zagwarantowania pracownikom odpowiednich warunków, a bez wątpienia właściwe stosunki pomiędzy współpracownikami odgrywają kluczową rolę w podnoszeniu efektywności ich pracy. Imprezy firmowe sprzyjają polepszeniu relacji, które następnie owocują podczas współpracy na polu służbowym.

Impreza integracyjna to aktualnie nie tylko wspólne wyjście do pubu, ale przede wszystkim wyjazdy motywacyjne, których scenariusze opracowują profesjonalne firmy eventowe. Wspólny wyjazd w góry, spływ kajakowy, czy szereg konkurencji podczas wyjazdu typu survival to zaledwie ułamek z tego, co oferują agencje, zajmujące się organizacją tego rodzaju rozrywek. Wyjazdy integracyjne to doskonała okazja do poznania własnych możliwości oraz do stworzenia atmosfery kooperacji, która w następstwie przełoży się również na środowisko biurowe. Nie bez przyczyny wiele firm stara się realizować przygotowywane przez specjalistów w tej dziedzinie długoterminowe strategie motywacyjne, których celem jest budowanie oraz zarządzanie relacjami z pracownikami, poprzez właściwie dobrane programy motywacyjne. Wielu pracodawców, w ramach działań zachęcających do zwiększenia efektywności pracy, a tym samym podniesienia zysków firmy, wprowadza nagrody w postaci wyjazdów motywacyjnych w niezwykle atrakcyjne zakątki świata.
Organizowanie imprez integracyjnych jest działaniem na tyle skutecznym, że warto w nie inwestować, dają bowiem rezultaty długoterminowe.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena