Zastanawiasz się jak osiągnąć sukces zawodowy? To proste: perswazja. Szkolenia i treningi w łatwy i co istotne skuteczny sposób pozwolą Ci zdobyć solidną wiedzę, która zagwarantuje powodzenie. Będziesz w stanie wywierać wpływ na innych. Ty także możesz zdobyć zawodowy szczyt dzięki technikom perswazji i manipulacji.

Data dodania: 2010-08-31

Wyświetleń: 1302

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Perswazja, manipulacja, wywieranie wpływu czy są tylko dla akwizytorów?

Perswazja,  szkolenia z motywacji, wywieranie wpływu, nakłanianie. Czujesz się jakbyś czytał słownik akwizytora? Okazuje się, że za tymi wyrazami stoi solidna wiedza podbudowana teorią. Lata badań oraz doświadczeń psychologów i coachów sprawiły, że realnym stało się przekonywanie do siebie innych. Teoria w połączeniu z praktyką dają realne efekty. Sztuka perswazji ma swoje jasne zasady, a Ty możesz je zgłębić! Dzięki nim będziesz wiedział, co robić, by Twoje pomysły zyskał akceptację innych. Dowiesz się, że takie elementy jak temperatura powietrza, kolor wazonu w Twoich wnętrzu, ton głosu, a nawet rodzaj napoju są sprawcami Twojego sukcesu. Perswazja to nie kilka trików, to naukowo udowodnione zasady funkcjonowania naszego mózgu.

Brzydka szynka w ładnym opakowaniu

Kto z nas nie chciałby być bogatym, szczęśliwym pewnym siebie zwycięzcą? Odnosić sukcesy i cieszyć się z dobrych wyników w pracy. Bezproblemowo przekonywać do siebie innych. Brzmi jak banalna bajka dla maluchów? Wcale nie! To może stać się realne. Zastanów się: masz w szafie sukienkę, która wcale ci się nie podoba? Kupiłeś niesmaczną szynkę, bo miała ładne opakowanie? Automatycznie kojarzysz św. Mikołaja z siwą brodą i colą? Ktoś skutecznie użył technik perswazji. Kluczem była skuteczna manipulacja. Szkolenia pozwolą Ci zdobyć wiedzę na temat tego, w jaki sposób wywierać wpływ na innych. Jak działać, by nakłonić do swoich poglądów. Wreszcie jak zjednać sobie klientów. Umiejętne wywieranie wpływu gwarantuje powodzenie w każdej dziedzinie. Szkolenie pozwoli Ci się tego nauczyć. Spróbuj, a przekonasz się, że nauka rzeczywiście działa.

Licencja: Creative Commons