Jednym z popularnych sposobów podnoszenia kwalifikacji pracowników są szkolenia. Jeżeli jesteś odpowiedzialny za organizację takiego wydarzenia i szukasz sali konferencyjnej w Poznaniu, sprawdź, dlaczego wybrać centrum konferencyjne Andersia Poznań.

Data dodania: 2021-08-25

Wyświetleń: 626

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Szkolenia w Poznaniu. Wybierz centrum konferencyjne Andersia Poznań

Centrum konferencyjne w Poznaniu – doskonała lokalizacja i wyposażenie sali

Centrum konferencyjne Andersia Poznań położone jest w samym centrum Poznania – w pobliżu Starego Rynku. To oznacza, że zarówno pracownicy, jak i trenerzy czy mówcy nie będą mieć problemu z dotarciem na miejsce. Lokalizacja centrum konferencyjnego Andersia Poznań jest szczególnie atrakcyjna dla firm organizujących szkolenia kilkudniowe – uczestnicy mogą połączyć rozwój zawodowy ze zwiedzaniem.

Aby zapewnić optymalne warunki osobom zarówno prowadzącym szkolenie, jak i w nim uczestniczącym, centrum konferencyjne Andersia Poznań zostało wyposażone kompleksowo od strony technicznej. Każda sala posiada system audiowizualny, a dodatkowo – jako organizator – możesz skorzystać z przenośnej mównicy. Centrum konferencyjne w Poznaniu Andersia przygotowane jest też do realizacji tłumaczeń symultanicznych.

Ile osób może pomieścić Andersia – centrum konferencyjne Poznań?

W przypadku szkolenia przeprowadzanego dla dużej firmy z kilkoma oddziałami nie obejdzie się bez przestronnej sali konferencyjnej. Centrum konferencyjne w Poznaniu Andersia Poznań oferuje 10 nowoczesnych sal, które dodatkowo można ze sobą łączyć – możliwych konfiguracji jest kilkanaście. W rezultacie w połączonych salach udział w szkoleniu brać może nawet 600 osób.

Organizujesz szkolenie całodniowe? Musisz zadbać także o catering. Centrum konferencyjne w Poznaniu Andersia zapewnia go uczestnikom szkolenia. Listę przekąsek i napojów możesz ułożyć zgodnie ze swoimi potrzebami.

Jeżeli chcesz sprawdzić dostępne sale konferencyjne lub interesują Cię szczegóły dotyczące ich wyposażenia, więcej informacji znajdziesz na stronie: https://andersiahotel.pl/konferencje/centrum-konferencyjne.

Efektywne szkolenia wraz z wypoczynkiem w centrum konferencyjnym

Szkolenia kilkudniowe najlepiej organizować w centrum konferencyjnym, które dysponuje bazą noclegową. W ten sposób uczestnicy szkolenia nie będą musieli dodatkowo tracić czasu na dojazd. Centrum konferencyjne Andersia Poznań to jednocześnie hotel z przytulnymi pokojami i dodatkowymi atrakcjami, z których uczestnicy szkolenia mogą skorzystać w czasie wolnym. Mowa tu o rozrywce zarówno w pobliżu, jak i w samym centrum.

Osoby aktywne fizycznie mogą wziąć udział w zajęciach fitness lub zwiedzić Stary Rynek w Poznaniu. Do dyspozycji gości hotelu pozostaje również basen oraz strefa wellness. Wszystko to sprawia, że centrum konferencyjne w Poznaniu Andersia Poznań to dobry wybór – możesz tu zorganizować profesjonalne szkolenie, którego uczestnicy będą zadowoleni.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena