Już dzisiaj wieczorem, 20 sierpnia zacznie się Coke Live Music Festival. Wystąpią gwiazdy, a koncerty jak co roku przyciągną wielu fanów. W tym roku ma być ponad 30 tysięcy ludzi! Kto wystąpi? Jaka będzie organizacja imprezy?

Data dodania: 2010-08-20

Wyświetleń: 1887

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Cieszący się ogromnym zainteresowaniem i sympatią publiczności z całej Polski festiwal Coke Live Music odbywa się co roku w Krakowie pod koniec sierpnia. Jest jednym z większych wydarzeń muzycznych w Polsce. W tym roku odbędzie się już jego piąta edycja, a od roku 2006 cały czas wzrasta zainteresowanie i liczba uczestników. Ta wyjątkowa impreza w dniach 20 – 21 sierpnia zgromadzi przed sceną ponad 30 tysięcy osób. Oby koncertom dopisała pogoda!


Warto wspomnieć, że Coke Live Music Festival uzyskał nominację do nagrody UK Festival Awards 2009 w kategorii „najlepszy festiwal spoza Wielkiej Brytanii, odbywający się w Europie”. Do tej pory na festiwalu wystąpili tacy artyści, jak: Faithless, Rihanna, Akon, Reni Jusis, Shaggi, Brainstorm, Timbaland, The Prodigy, Missy Elliot, The Killers, Abradab, Coma i wielu innych. Na tegorocznych koncertach możemy posłuchać między innymi Muse, The Chemical Brothers, 30 Seconds to Mars, N.E.R.D., The Big Pink, a z polskich wykonawców Muchy, DonGURALesko, Mosqitoo, Sofa, Irena. Imprezie obok świetnej zabawy towarzyszyć będzie również konkurs ekologiczny (szczegóły na stronie festiwalu).
Coke Live Festiwal odbędzie się na terenie lotniska Muzeum Lotnictwa Polskiego, gdzie dojechać będzie można z Dworca Gł. specjalnymi autobusami, które miasto Kraków i organizatorzy udostępnią wszystkim chętnym bezpłatnie. Od godz. 23 do końca imprezy autobusy będą również kursować z powrotem na Dworzec Gł. Zapowiada się rozrywkowy weekend: dużo zabawy przy dobrej muzyce.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena