W Internecie pojawiła się oferta darmowych szkoleń sprzedażowych. Kurs kierowany jest do przedstawicieli handlowych, przedsiębiorców, akwizytorów i sprzedawców aukcyjnych. 

Data dodania: 2010-06-14

Wyświetleń: 2579

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

    Każdy lubi kupować, ale jednocześnie nie lubi, gdy mu się sprzedaje. Jest to prawda, z którą na co dzień spotykają się osoby zajmujące się sprzedażą. Sprzedaż bezpośrednia jest najbardziej naturalną formą handlu. Interakcja sprzedawca - klient sprowadza się do relacji oferta - potrzeba. Twórcy Darmowego Kursu Skutecznej Sprzedaży wyszli z założenia, że tradycyjne szkolenia sprzedażowe oferują wiedzę, która w realiach handlowych ma ograniczone zastosowanie.

    Wyobraź sobie doświadczonego kupca, który w swojej działalności kontaktuje się z wieloma sprzedawcami. Techniki sprzedaży, którymi oni się posługują są bardzo podobne. W tej sytuacji klient jest w stanie wychwycić moment manipulacji, traci zaufanie do sprzedawcy, które trudno będzie odbudować.

    „Wejść w umysł klienta" takie motto przyświeca twórcom Darmowego Kursu Skutecznej Sprzedaży dostępnego w serwisie promującym również księgarnie wysyłkowe. Zadziwiające są rezultaty sprzedawców, którzy rozumieją funkcjonowanie ludzkiego umysłu, dla nich sprzedaż bezpośrednia stała się najbardziej podniecającą czynnością, jaką można robić w ubraniu.

    Darmowy Kurs Skutecznej Sprzedaży to przedsięwzięcie nowatorskie w formie kursu e-mail. Uczestnicy otrzymują dostęp do multimediów, nagrań audio z zakresu sprzedaży, marketingu i negocjacji handlowych. Wszystko to za darmo. Oferta jest przedsięwzięciem eksperymentalnym, a ilość uczestników jest ograniczona.  Zgłoszenie sprowadza się do przesłania prostego formularza. Przez 21 dni uczestnikom ujawniane są tajemnice efektywnej sprzedaży. Wiedza zdobyta w wygodny sposób pozwala każdemu uczestnikowi stworzyć przewagę konkurencyjną w branży.

Twórcy Kursu zapewniają, że jest on „świeżym spojrzeniem" na sprzedaż i handel. Uczestnicy poznają najbardziej lekceważone zagadnienie przez firmy oferujące szkolenia sprzedażowe.

    Aby uzyskać lepsze wyniki sprzedaży nie potrzeba rewolucyjnych zmian. Ważne, żeby zrozumieć mechanizmy rządzące ludzkimi wyborami. Tego uczy Darmowy Kurs Skutecznej Sprzedaży w witrynie promującej księgarnie wysyłkowe, tak przydatne wszystkim sprzedawcom.           

Licencja: Creative Commons
2 Ocena