Nieruchomości w mazowieckim pomału zaczynają wychodzić z impasu po okresie zastoju. Coraz większa aktywność na rynku mieszkaniowym zachęca deweloperów do rozpoczynania nowych inwestycji. Najwięcej ofert można zauważyć na terenie Warszawy. Ten obszar województwa zajmuje dość pokaźną część ofert rynku nieruchomości.

Data dodania: 2010-05-12

Wyświetleń: 1843

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

FELIETON

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Mazowieckie to obszar zawsze cieszący się zainteresowaniem wśród osób poszukujących lokali mieszkalnych. Obecnie największe inwestycje mieszkaniowe obejmują obszar Wilanowa. Niedługo w pełni zostaną oddane użytku lokale mieszkalne należące do takich inwestycji jak Wilanów Królewskie Przedmieście, Kryształ Wilanowa czy Dobry Dom.

Pierwsza z nich oferuje głównie apartamenty, zlokalizowane w trzypiętrowych kamienicach. Deweloper oferuje ciekawe rozwiązania mieszkaniowe z własnymi balkonami, loggiami, tarasami, ogrodami zimowymi lub ogródkami. Inwestycja Wilanów Królewskie Przedmieście skierowana jest do niewielkiego grona kupców, charakteryzujących się znaczną kondycją finansową.

Kryształ Wilanowa oferuje również mieszkania o podwyższonym standardzie z widokowymi oknami skierowanymi na Plac Miejski. Ta inwestycja gwarantuje mieszkania z loggią lub balkonem, a także ciekawą aranżację zieli wokół budynku.

Dobry Dom to osiedle z wysokimi mieszkaniami o powierzchni od 34 do 140 metrów kwadratowych, zaopatrzone w domofony, telewizję kablową, telefoniczną, oraz internetową. Zróżnicowany metraż oferowanych mieszkań skierowany jest do szerokiego kręgu potencjalnych kupców.

Inwestowanie w nowopowstające nieruchomości w mazowieckim nie dotyczy jedynie stolicy, ale także innych miast położonych w jej okolicy. W Wołominie na rynku nieruchomości znajduje się osiedle domów jednorodzinnych, których atrakcyjne ceny zbliżone są do ceny mieszkań w centrum Warszawy.

Z kolei w Pruszkowie jedną ze strategicznych inwestycji stanowi osiedle Atrium oferujące mieszkania od 35 do 99 metrów kwadratowych. Większą część mieszkań inwestycji stanowią mieszkania trzy i czteropokojowe, które oferowane są po promocyjnych cenach.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena