Jako cel podróży wybraliśmy sobie Trójmiasto. Pochodzimy z Pragi, więc polskie morze było dla nas prawdziwym wyzwaniem, nie na co dzień mamy okazję spędzić chociaż trochę lata nad prawdziwym morzem. Wybraliśmy Trójmiasto.

Data dodania: 2009-07-13

Wyświetleń: 2167

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Trójmiasto a w szczególności Gdańsk jest szeroko uwielbiane przez większość turystów, polecane w większości przewodników, ale tak naprawdę nie wiedzieliśmy z czym wiążą się wakacje tam, jakiego typu są to miejscowości i czy jest tam drogo.

Okazało się że Trójmiasto ma dla nas wiele do zaoferowania. Jedzenie w Trójmieście można znaleźć wszędzie, najlepsze jest to serwowane miejscowych tawernach. Kiedy wieczorem chcieliśmy gdzieś się zabawić, byliśmy pewni, że zawsze znajdzie się coś dobrego, bo jest tam bardzo dużo barów, knajp, dyskotek, klubów itp. Apartament w Gdańsku, który wynajęliśmy i zarezerwowaliśmy przez internet także spełnił wszelkie nasze oczekiwania, szczególnie ze względu na jego położenie.

Apartament, w którym mieszkaliśmy podczas pobytu w Gdańsku przez tydzień znajdował się blisko plaży. Ponieważ przepisy nie zezwalają na stawianie obiektów bliżej niż 200 m od linii brzegowej morza, nasz apartament można uznać za znajdujący się przy samym morzu.

Kiedy wybieraliśmy oferty noclegów w Gdańsku, w ręce wpadł nam folder przedstawiający gustowny budynek, w którym znajdował się apartament. Umiejscowiony został w Gdańsku, a apartament w tym miejscu to akurat rzecz której najbardziej potrzebowaliśmy, ze względu na dzieci.

Po powrocie z wakacji możemy powiedzieć, ze jesteśmy w pełni zadowoleni z naszego wyboru, nasze dziecko miało bezpieczne miejsce do zabawy w pobliżu, my mieliśmy wszelkie sprzętu potrzebne w apartamencie, a na dole znajdował się świetny kryty basen.
Licencja: Creative Commons
2 Ocena